سردار نقدی در جمع دانشجویان بسیجی فارس:

خروجی چهل سال تهاجم فرهنگی غرب حضور بیش از دو میلیون جوان در اربعین حسینی بود/جایگاه انقلاب اسلامی با فساد و رانت اقتصادی قابل ارزیابی نیست

معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: برخی افراد انقلاب ما را با فساد و رانت‌های اقتصادی ارزیابی می‌کنند، اما جایگاه انقلاب ما قابل مقایسه با این شاخص‌ها نیست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سردار محمدرضا نقدی معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر چهارشنبه ۳۰ آبان در جمع دانشجویان بسیجی و کارکنان ناحیه بسیج دانشجویی فارس اظهار کرد: حقیقت انقلاب اسلامی حادثه‌ای است که با لذت‌های دنیا قابل قیاس نیست .


معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه برخی افراد انقلاب ما را با فساد و رانت‌های اقتصادی ارزیابی می‌کنند، اظهار کرد: جایگاه انقلاب ما قابل مقایسه با این شاخص‌ها نیست.


وی با بیان اینکه جز در نهضت‌های انبیاء حوادثی که مسیر تاریخ را تغییر داده باشد وجود ندارد، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی از جنس این نهضت‌هاست و توانست تمام مناسبات داخلی و حتی خارجی را زیر و رو کند .


معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه انقلاب ما در دنیایی شکل گرفت که دو ابرقدرت بر دنیا حکومت می‌کردند، بیان کرد: این دو ابرقدرت هرچه اراده می‌کردند و تصمیم می‌گرفتند آن تصمیم را اجرا می‌کردند .


نقدی با بیان اینکه هریک از این دو ابرقدرت مناطق بسیار گسترده‌ای از دنیا را تحت سیطره‌ی خود داشتند، عنوان کرد: تمام جهان زیر سایه‌ی آنها بود بود و کسی جرات نفس کشیدن نداشت و حتی سران کشورها از پس این ابرقدرت‌های شیطانی برنمی‌آمدند .


وی با اشاره به اینکه این ابرقدرت‌ها اراده‌ی خود را بر ملت‌ها تحمیل می‌کردند، اظهار کرد: امروز اثری از شوروی نیست و جایگاه آمریکا نیز در جهان به واسطه‌ی انقلاب اسلامی ایران اقتدار پیشین را ندارد .


معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امروزه روابط دنیا عوض شده است، گفت: دیگر آن ابرقدرت‌ها نمی‌توانند مسیرهای سیاسی، سرنوشت جنگ و جدال‌ها و غیره را تعیین کنند این در حالی است که در زمان شکل‌گیری انقلاب تمام این مسیرها را ابرقدرت‌ها تعیین می‌کردند .


نقدی به حضور آمریکا در کشور عراق و هزینه کردن میلیاردها دلار برای جنگ اشاره کرد و افزود: آمریکا پس از مدت کوتاهی به هدف نرسید و شکست خورد و عقب نشست .


وی همچنین به جنگ و خونریزی در کشور یمن اشاره و با بیان اینکه چهل سال است استکبار در تلاش است که انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرد و موفق نشده است، خاطرنشان کرد: این واقعیت است که انقلاب ما بر مسیر جریان بشریت و اداره و نظم جهان تاثیرگذار بوده است .


معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تاکید بر اینکه اداره و نظم جهان تحت تاثیر انقلاب ما روندی یافته که قدرت و اراده‌ی ملت‌ها تصمیم‌گیرنده است، عنوان کرد: تمام سلاح‌های علیه ایران شکست خورده و کودتا، ترور، جنگ، تهاجم فرهنگی و حتی تهاجم اقتصادی در این چهل سال موثر نبوده است .


نقدی تصریح کرد: خروجی چهل سال تهاجم فرهنگی غرب این بود که در بدترین شرایط اقتصادی مردم، بیش از دو میلیون جوان در نهضت جهانی اربعین حسینی شرکت کردند .


وی با بیان اینکه ایجاد شبکه‌های رادیویی و ماهواره‌ای با هزینه‌های گزاف برای ترویج فساد و تولید و توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی با قیمت بسیار کمتر از قیمت‌های جهانی و غیره برای این است که استکبار جهانی توان مقابله نظامی با انقلاب ما را ندارد، تاکید کرد: خروجی انواع تهاجم فرهنگی علیه جوانان ما صف‌های طولانی از نسل سوم انقلاب است که برای رفتن به جبهه مقاومت روزشماری می‌کنند .


معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به تحریم‌های اقتصادی علیه کشورمان اشاره و بیان کرد: آنها فکر می‌کردند طی ۶ ماه تحریم ایران از هم می‌پاشد و اکنون ۸ سال و ۶ ماه از آن توطئه می‌گذرد و زندگی مردم در جریان است و ترافیک شدید به دلیل مسافرت مردم در جاده‌ها مشاهده می‌شود .


نقدی با بیان اینکه در آستانه‌ی چهل سالگی انقلاب حتی در حد یک جمله از آرمان‌های امام و انقلاب عقب‌نشینی نکردیم، عنوان کرد: این در حالی است که بسیاری از انقلاب‌ها در جهان با وجود اینکه حامی داشتند اما به یک دهه هم نرسیدند .


وی ادامه داد: انقلاب اسلامی با تمام مواضع خود به چهل سالگی رسیده و اتفاق بی‌نظیری در دنیا برای ما رخ داده و نوید بزرگی است که باید قدر آن را بدانیم .


معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه حکومت علی (ع) براندازنده‌ی فساد بود، افزود: مفسدان باید شرمنده باشند زیرا انقلاب ما اینها را کریه می‌داند .


نقدی با بیان اینکه وقتی انقلاب اسلامی ما ارزیابی می‌شود باید آرمان‌های آن از جمله استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد، تصریح کرد: در دوران پیش از انقلاب نه تنها مردم که حتی شاه کشور نیز حق رای نداشت اما انقلاب اسلامی مردم‌سالاری را در جامعه در عمل پیاده کرد .


وی برخی کاستی‌ها و مشکلات کشور را به سبب انتخاب اشتباه ما در زمان رای دادن دانست و گفت: در انتخابات اخیر مجلس افرادی انتخاب شدند که کمترین تخصصی در زمینه‌ی اقتصادی نداشتند حال آنکه ریشه‌ی مشکلات اقتصادی کشور از درون است .


معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بارهادتاکید کردند که به مذاکرات خوش‌بین نیستند زیرا آمریکا بر عهد خود استوار نیست، خاطرنشان کرد: در انتخابات به کسی رای دادیم که تنها راهکار برون‌رفت کشور از مشکلات را مذاکره با آمریکا می‌دانست‌ .

ارسال نظر


captcha