آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه برگزار شد

این آیین با حضور مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، مسئول نهاد رهبری در دانشگاه، مسئول بسیج استادان و دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: در این آیین نخست مسئول پیشین بسیج دانشجویی واحد کرمانشاه گزارشی از فعالیت های بسیج دانشجویی در زمان تصدی مسئولیت خود را ارائه و مسئول جدید نیز برنامه های آتی خود را تشریح کرد.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه در این نشست ضمن تقدیر و تشکر از زحمان محمد احسان امیربیگی، مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه و آرزوی توفیق برای مسئول جدید بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد کرمانشاه،اظهار داشت: رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام‌خمینی(ره) در آخرین پیام خود در سالگرد تأسیس بسیج، به تشکیل بسیج دانشجو و طلبه تأکید داشتند که از آن سال بسیج دانشجویی و بسیج طلاب به فرمان امام‌خمینی(ره) تشکیل و فعالیت خود را تاکنون ادامه داده است.

صلاح الدین قره تپه خاطرنشان کرد: امروزه به خوبی مشخص است که بسیج دانشجو و طلبه به فرهنگ، مسیر و راهبردی برای مقابله با آنچه انقلاب و اسلام را تحت تاثیر خود قرار می دهد تبدیل شده است.

 

وی با بیان اینکه بسیج و دانشگاه باید تعامل و همگرایی بیشتری با یکدیگر داشته باشند، عنوان کرد: هرقدر تعامل بین بدنه دانشگاه و بسیج دانشجویی بیشتر باشد خروجی بهتری را شاهد خواهیم بود و باتعامل بیشتر بسیج و دانشگاه شاهد تحولی مثبت در فضای دانشگاه ها خواهیم بود.

 

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کرمانشاه با ابراز اینکه بسیج دانشگاه باید از هرگونه جناح گرایی به دور باشد، خاطرنشان کرد: بسیج دانشجویی در بستردانشگاه نقش آفرینی می کند و باید از یک فضای سیاست زده به دور باشد زیرابا رنگ و بوی جناحی مخالف هستیم و باید برپایه علمی حرکت کند چراکه پذیرش بیشتری خواهد داشت

 

در ادامه نشست اززحمات محمداحسان امیربیگی قدردانی و رضا آقایی به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه معرفی شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار