دامغانی در جمع دانشجویان بسیجی :

روحیه دانشجوی بسیجی روحیه مطالبه گری است.

سرهنگ دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان و جمعی از فرماندهان بسیج دانشجویی در دانشگاه های استان دیدار و گفتگو نموده و گفت : روحیه دانشجوی بسیجی روحیه مطالبه گری است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /سرهنگ دامغانی فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با فرمانده ،  بسیج دانشجویی استان سمنان  دیدار و گفتگو نمودند.

در این دیدار که به میزبانی بسیج دانشجویی استان سمنان برگزار شد ، سردار ربیعی مسئول بازرسی و تعالی فرماندهان ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، حجت الاسلام و المسلمین حسینی دیباجی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان سمنان  و جمعی از فرماندهان حوزه ها و پایگاه های بسیج دانشجویی در دانشگاه های سراسر استان نیز حضور داشتند.

در ابتدای این دیدار جمعی از فرماندهان بسیج دانشجویی در دانشگاه های سراسر استان ، به بیان نقطه نظرات و مشکلات موجود در دانشگاه های خود پرداختند.

سپس سرهنگ دامغانی با اشاره به وظایف گسترده بسیج دانشجویی در دانشگاه ها و شرایط حساس کنونیی گفت : یکی از سخت ترین وظایف دانشجویان بسیجی در دانشگاه ها مقابله سیاسی است.

وی در ادامه به توجه به سابقه حضور خود در دانشگاه و به خصوص در بسیج دانشجویی افزود : بنده با تمام وجود شرایط و سختی های کار شما را درک می کنم.

فرمانده سپاه استان سمنان خواستار گسترش ، تعمیق و تحکیم رابطه مجموعه بسیج دانشجویی استان با مجموعه سپاه استان سمنان شد و افزود : با توجه به حضور سابق بنده در سپاه ناحیه شاهرود ، ارتباط گسترده ، جامع و متقابلی با مجموعه بسیج دانشجویی استان ، دانشگاه های شهرستان شاهرود و همچنین سپاه ناحیه این شهرستان وجود داشت.

وی همچنین در ادامه با توجه به حضور جمعی از فرماندهان بسیج دانشجویی در دانشگاه های استان گفت : روحیه دانشجوی بسیجی روحیه مطالبه گری است .

سرهنگ دامغانی با توجه به اهمیت فعالیت های بسیج دانشجویی در دانشگاه ها ، خواستار تشکیل یک قرارگاه با حضور همه زیرمجموعه های سپاه استان از قبیل بسیج کارکنان ، بسیج اساتید و بسیج دانشجویی به منظور هماهنگی و پیش برد اهداف عالیه بسیج دانشجویی شد و افزود : ایجاد این قرارگاه به منظور هم افزایی و همکاری گسترده تر بسیار مهم و موثر است.

در انتهای این دیدار از فرماندهان بسیج دانشجویی دانشگاه های هدف استان سمنان تقدیر به عمل آمد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار