توسط شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان صادر شد

بیانیه به مناسبت 13 آبان

شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر صهیونیست» ترجمان شعار راهبردی اصحاب کربلا و تربیت یافتگان مکتب عاشورایی در مقطع حساس تاریخ امروز انقلاب اسلامی می باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /متن بیانیه به شرح زیر است:

باسمه تعالی

به یومن تقارن ایام 13 آبان با ایام اربعین حسینی و با تاسی به سید الشهدا ، امام شهیدان و شهدای دانشجو که به فرموده امام، انقلاب دوم ملت را که مظهر استکبار ستیزی است رقم زدند ؛ چند کلامی جهت روشن شدن اذهان بیان می نماییم.

گرچه بودند کسانی که برای توجیه مذاکرات با شیطان و بزک کردن برجام نافرجام، با آسودگی تمام کربلا را درس مذاکره دانستند و ما هم درهمان موقع پاسخی در شانشان  نوشتیم و گفتیم!! اما اکنون باید گفت اربعین، زیارت اربعین، این همایش جهانی که به بزرگترین گردهمایی مذهبی جهان تبدیل شده است به ما درس اقتدار، عزت، همدلی و وحدت حول محور ولایت و امامت علیه دشمنان می دهد.
استکبار ستیزی و مبارزه با خودکامگی، روحی حاکم بر نهضت ابی عبدالله از مدینه تا مدینه است. پر بی¬راه نیست اگر بگوییم مبارزه با خودکامگی و سلطه طلبی یزید، مهمترین هدف قیام سیدالشهدا بوده است و زینب کبری سلام الله علیها در تکمیل این نهضت در کوفه و شام آخرین ستون های سست پایگاه استکباری یزید را متلاشی کردند.

شعار «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر صهیونیست» ترجمان شعار راهبردی اصحاب کربلا و تربیت یافتگان مکتب عاشورایی در مقطع حساس تاریخ امروز انقلاب اسلامی می باشد. بازخوانی سیاهه دشمنی های آمریکا و اقدامات خصمانه و جنایات دولتمردان کاخ سفید و متحدان غربی و فریب خوردگان منطقه ای آنان بایستی در "ایام الله13 آبان بعنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" مورد تأکید ویژه قرار گیرد.
جنبش دانشجویی از 13 آبان 58 که هویت خود را حول محور شعار های اصیل انقلاب اسلامی و به ویژه استکبارستیزی و مبارزه با امپریالیست جهانی باز تعریف کرده است، در این 4 دهه از عمر با برکت انقلاب ، با بصیرت مثال زدنی خود و به تأسی از امام امت (ره) و تحت رهنمودها و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی، دوشادوش ملت عزیز، مجاهد و انقلابی ایران نشان داده است که جریان دانشجویی برخاسته از متن مردم برای برچیدن رژیم ها، رویه ها و قواعد مبتنی بر ظلم، در مقابل هر مستکبری که بخواهد عزت مردم مسلمان ایران را پایمال و مانع دستیابی آنان به آرمان های بلند اسلامی شان شوند؛ به مبارزه علمی و عملی پرداخته و این انقلاب شکوهمند را تا فتح قله های عالی، پشتیبانی و حمایت خواهد نمود.

حال که در 13 آبان امسال رییس جمهور بی خرد آمریکا با تهدید و بهانه تراشی های واهی مثل بازگرداندن تحریم های رفع شده در برجام حجت را بر همگان تمام کرده است جنبش دانشجویی آمادگی دارد تعداد اندکی که هنوز خواب آمریکا را می بینند بیدار نماید.

در پایان روی سخن را به مسئولین محترم خودمان می کنیم و به نمایندگی از جنبش دانشجویی و امت حزب الله چند نکته را عرض می کنیم:

۱-از عموم مسئولین، علی الخصوص دولت و مجلس، دعوت می کنیم مواضع صریح خود را با استکبار جهانی مشخص نموده و نسبت به عملکرد خود در طرح و تصویب برخی لوایح تحمیلی، به جوامع نخبگانی و دانشجویی پاسخگو باشند.

2- بنا به فرموده ی رهبری عزیز بهترین راه مبارزه با آمریکا، خدمت به مردم است. امروز که وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم در شرایط مناسبی قرار ندارد، وقت آن رسیده که دولتمردان و مسئولین نگاه خود به بیرون را برداشته و با اعتماد و اتکا به توان و نشاط جوانان، توجه به تولید ملی و فعال کردن ظرفیت ها، با روحیه ی جهادی و کار شبانه روزی به حل مشکلات اصلی مردم پرداخته  و سیاست های اقتصاد مقاومتی و تحقق الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت را سرلوحه ی اقداماتشان قراردهند.

3- قوه ی قضائیه و دستگاه های نظارتی باید تلاش خود برای مبارزه با فساد مضاعف کرده و با محاکمه صریح، سریع و علنی غارتگران و سودجویان، اعتماد مردم به خود و  به انقلاب اسلامی را تقویت کنند.
4- با شکل گیری جنگ نرم نوین و باتوجه به منویات مقام معظم رهبری در مقوله ی رسانه، به دولت، مجلس، قوه قضاییه و صداوسیما گوشزد می کنیم که ابزار رسانه را جهت روشنگری و تزریق امید به ملت بزرگ کشورمان به کارگیرند و در حوزه ی مسئولیتی خویش، اقدامات رسانه ای لازم را جهت برملاکردن نقشه های شوم دشمنان کیان مقدس جمهوری اسلامی انجام دهند.


والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری
  13 آبان 1397

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار