در پی ادعای دانمارک علیه ایران

نقش موساد در ادعاهای واهی علیه ایران

رسانه‌های صهیونیستی در یک پوشش وسیع خبری اعلام کردند، موساد طراح اصلی این داستان‌پردازی بوده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در پی ادعای دانمارک علیه ایران محسن عسکرزاده مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی کرمان یادداشتی را در کانال خود منتشر کرد که شرح آن در ادامه می آید:

دانمارک این هفته مدعی شد یک مرد ایرانی با تابعیت نروژی را به اتهام تلاش برای ترور سرکرده گروهک تروریستی الاحواز در این کشور بازداشت کرده است؛ ادعایی که هیچ دلیل و مدرکی برای آن ارائه نشده است.

پایگاه صهیونیستی «وای نت» نوشت: اسرائیل تأیید می‌کند که سازمان جاسوسی خارجی این رژیم، موساد، در پشت پرده اطلاعات داده شده به دانمارک و سوئد بوده است.

شبکه رادیو و تلویزیون دولتی رژیم صهیونیستی، به نقل از مقامات دولتی این رژیم خبر داد، موساد دانمارک را از این «تلاش تروریستی» مطلع کرد. در گزارش گیلی کهن، گزارشگر امور سیاسی شبکه رادیو و تلویزیون دولتی رژیم صهیونیستی گفته شد مقامات دولتی اسرائیل با تأیید دخالت موساد در آگاه کردن اروپا از اقدامات ایران، نقش اسرائیل در امنیت اروپا را نشان می‌دهند.

روزنامه «جروزالم‌پست» نیز بر اساس گزارش این شبکه صهیونیستی، نوشت: موساد هم دانمارک را از توطئه آگاه کرد و هم اطلاعاتی به این کشور داد که بر اساس آن، نروژی ایرانی‌تبار دستگیر شد.

این دومین بار در ماه‌های اخیر است که به گزارش رسانه‌های صهیونیستی، موساد با کمک کشورهای اروپایی علیه ایران داستان‌پردازی می‌کند.

رسانه‌های صهیونیستی خبر داده‌اند، موساد در ادعای فرانسوی‌ها مبنی بر تلاش ایران برای بمب‌گذاری در همایش سالیانه گروهک تروریستی منافقین در حومه پاریس نیز نقش داشته است.

نکته جالب توجه، همزمانی این داستان‌سرایی‌ها با بازگشت تحریم‌های نفتی آمریکا علیه تهران است که کشورهای اروپایی به شدت با آن مخالف هستند.

ارسال نظر


captcha