حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب؛

کسانی که در پازل دشمن بازی می کنند به راحتی قابل شناسایی هستند/ اگر به حرف ولی حرکت کنیم و جلو برویم هیچوقت شکست نخواهیم خورد

روز گذشته همایش بصیرت افزایی و چهل سالگی انقلاب با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و باشت برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: روز گذشته همایش بصیرت افزایی و چهل سالگی انقلاب با حضور حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب به همت بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و باشت برگزار شد.

 

در این نشست حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب رئیس قرار راهبردی عمار ابتدا به سخنرانی در خصوص چهل سالگی انقلاب، موانع پیش رو و جریان نفوذ پرداختند و سپس به سؤالات دانشجویان در مورد مسائل روز کشور و چهل سالگی انقلاب پاسخ دادند.

 

دانشجویی در خصوص صحبت های مقام معظم رهبری جهت حمایت از دولت پرسیدند و خواستار تحلیل حجت الاسلام  طائب شدند؟

 

وی گفت: مقام معظم رهبری وقتی همه خواستار برکناری دولت بودند فرمودند این دولت باید تا پایان به کارش ادامه دهد، حتی بنده طائب با تمام وجود از دولت حمایت میکنم. اگر ما به حرف ولی حرکت کنیم و جلو برویم هیچوقت شکست نخواهیم خورد.


مقام معظم رهبری در سالروز ارتحال امام در یکی از سخنرانی های خود فرمودند: من جایی را سراغ ندارم که امام خمینی (ره) از ترس دشمن تصمیمش را عوض کرده باشد، اگر هم قطعنامه را پذیرفت، مسائلی است که اگر زمانی وقتش شد خواهم گفت اما تا به امروز نگفته اند.


اگر به دنبال نفوذی ها و شاخه زیتون به معنای اطلاعاتی هستید و می خواهید من اسم ببرم، چنین کاری نخواهم کرد زیرا نفوذی تا بفهمد ما اطلاعاتی ازش به دست آورده ایم درجا ترمز می کند و فعالیت های خود را راکد می کند.

اما شناسایی کسانی که در پازل دشمن بازی میکنند اصلاً کار سختی نیست. شما ابتدا باید شاخص خود را برای تشخیص دوست از دشمن تعریف کنید و در جامعه ما شاخص مقام معظم رهبری و ولی است. با رصد اتفاقات و موضع گیری آقایان می توانید به راحتی بفهمید چه کسی در تقابل با رهبری عمل می کند و در پازل دشمن بازی می کند.

دانشجوی دیگر در خصوص رویکرد جدید دولت و استکبارستیزی آن سؤال پرسیدند و گفتند آیا چنین رویکردی از روی اجبار و مصنوعی است؟

حجت الاسلام  طائب بیان داشت:  به شخصه نمی توان در خصوص دروغگو تحلیلی درستی ارائه دهم، از این دولت بسیار دروغ شنیدیم، در انتخابات چند تا حرف راست زدند و چند تا دروغ گفتند؟ این افراد را باید فانوس برداشت و به دنبال حرف های راستشان بود.

آقای روحانی یک سر سوزنم هم در رفتارش و نگرششان نسبت به غرب تغییری نکرده اند و هنوزم که هنوز است چشم انتظار آمریکا هستند.

دانشجویی خواستار تحلیل حجت الاسلام طائب نسبت به نامه آیت الله زدی به آیت الله شبیری شدند؟


حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب در پاسخ گفت: زمانی که این اتفاق افتاد بنده کربلا بودم، و اگر ایران بودم نمیگذاشتم آیت الله یزدی این نامه را ارسال کنند زیرا قضیه مهمی نبود فقط جریانی خاصی از ماجرا سوء استفاده کرد.


آقای شبیری با رهبر انقلاب وقت دیدار داشت، پس از تمام دیدار ، ایشان را به ناهار دعوت می کنند و با نقشه قبلی سران فتنه را نیز به این جلسه دعوت شدند و با انتشار تصاویر قصد بهره برداری از ماجرا را داشتند. مگر می شود مرجع تقلیدی ادب را زیر پا بگذارد و بقیه را بیرون کند.

دانشجویی در خصوص اینکه چرا شورای نگهبان با توجه به عملکرد 4 ساله دولتیان آنها را برای دور بعد انتخابات تأیی می کند سؤال پرسیدند؟


در قانون اساسی ما آمده که برگزاری انتخابات با دولت است، پیش بینی شده است که به هر دلیلی اگر رئیس دولت نبود معاون اول وظیفه برگزاری انتخابات را دارد، اگر به هر دلیلی او نبود وزیر کشور اما پیش بینی نشده اگر وزیر کشور نبود چه کسی انتخابات را برگزار کند.


بصیرت مردم خیلی بالا رفته است و این را در انتخابات سال های آینده حتماً خواهید دید. خدا شاهد است ، با آن بلایی که بر سر وضعیت دلار و اقتصاد آورده شد ، اگر کوه بودیم خرد می شدیم اما مردم تحمل کردند.


بعضی ها تلاششان این بود که مردم به پیاده روی اربعین نروند، هرکاری که فکرش را کنید انجام دادند که اربعین اتفاق نیفتد، اما به کور چشمشان عجب جمعیتی و چه شوری و شعوری داشتند زائران. خدا شاهد است فقیر از در و همسایه پول قرض گرفته بود و آمده بود لاتی که سر و رویش پر از خالکوبی بود می گفت به خاطر انقلاب و امام حسین (ع) به پیاده روی اربعین آمد.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار