اقای مرتضی دهرویه:

بسیج دانشجویی برنامه های گوناگون و متنوعی برای حضور همه افراد دارد.

مسئول و جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان با آقای دکتر روحانی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد واحد سمنان دیدار و گفتگو کردند که در بخشی از این دیدار پیرامون برنامه های متنوع و گوناگون بسیج دانشجویی به منظور مشارکت همه افراد بحث و تبادل نظر گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول و جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان با آقای دکتر روحانی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به میزبانی بسیج دانشجویی استان سمنان برگزار شد هم اندیشی و هماهنگی پیرامون برنامه های مشترک صورت پذیرفت.
در ابتدای این دیدار دکتر روحانی معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان گفت : با توجه به کاهش چشمگیر داوطلبان مقطع کارشناسی ، برنامه های بسیج دانشجویی باید چرخش درست و قابل ملاحظه ای به سمت مقاطع مختلف از قبیل کارشناسی ارشد و دکترا داشته باشد.

وی با پیشنهاد برگزاری دوره های توانمدسازی با حضور اعضای مختلف در بدنه بسیج تصریح کرد : برگزاری انواع مختلف دوره های توانمندسازی می تواند در زمینه جذب و همکاری دانشجویان در مقاطع گوناگون بسیار مهم و موثر باشد.
در ادامه این دیدار مهندس مرتضی دهرویه با ارائه کلی از مهم ترین برنامه های بسیج گفت : بسیج دانشجویی در طول سال برنامه های گوناگون و متنوعی برای حضور همه افراد دارد.
وی در ادامه افزود : 3 برنامه شاخص اردوهای جهادی ، راهیان نور و طرح ولایت از مهم ترین و اصلی ترین برنامه های بسیج دانشجویی استان سمنان در طی سال می باشد.
در انتهای این دیدار مدیران واحد های مختلف بسیج دانشجویی استان به بیان برنامه های آتی و پیش روی خود پرداختند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار