دبیر شورای تبیین مواضع دانشجویی قم؛

فتنه‌گران ۹ سال فکر کردند تا بهانه‌های جدید برای فتنه‌گری بتراشند

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قم‌ گفت: فتنه‌گران ۹ سال به مغز خودشان فشار آورده و فکر کردند تا بهانه‌های جدید برای فتنه‌گری خود بتراشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی به نقل از خبرگزاری دانشجو سید علی موسوی نژاد، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان قم درباره ادعای اخیر محمد رضا خاتمی مبنی بر تقلب هشت میلیونی در انتخابات سال ۸۸ گفت: این‌ها بهانه‌های جدیدی برای توجیه ناکارآمدی گفتمان پوچ اصلاحات طی سال‌های اخیر است و این افراد در واقع می‌خواهند از نتایج اجتماعی و اقتصادی استراتژی مضحک «تکرار می‌کنم» خودشان در سه انتخابات اخیر فرار کنند.


وی افزود: فتنه گران تاکنون بهانه‌هایی همچون صلاحیت نداشتن کاندیدای مقابل در آن انتخابات، تقلب ۱۱ میلیونی در صندوق‌های رای و همچنین استفاده از روش‌های غیرقانونی تبلیغات حریف را به عنوان بهانه مطرح می‌کردند، اما پس از نه سال فکر کردن به مغز خودشان فشار آورده و ادعا می‌کنند فردی موهوم از داخل وزارت کشور به آن‌ها گفته است بصورت ناگهانی هشت میلیون رای به کاندیدای مقابل اضافه شده است.
 
وی در ادامه اشاره کرد: جالب‌تر اینکه مدعی هستند آن فرد حاضر به اظهار و تکرار ادعای خود نیست. این ادعا اگر در همان زمان مطرح می‌شد قطعا در روند بازشماری آرا رد می‌شد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی قم افزود: وقاحت و پررویی آن‌ها به حدی است که همانگونه که در انتخابات اخیر جای جلاد و شهید را در روایت از تاریخ دهه ۶۰ عوض کردند، قطعا تا چند سال دیگر ادعا‌های دروغ بزرگتری را علیه نظام و نهاد‌های قانونی مطرح خواهند کرد و تنها راه مقابله با این مسئله نیز رسیدگی قضایی دادستان کشور به این موضوع به عنوان مدعی العموم است تا خدای نکرده روایت تاریخی حوادث کشور با این دروغ‌های فتنه گران دچار تحریف نشود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار