مجلس با تشکیل «کمیسیون مقابله با تحریم‌های آمریکا» مخالفت کرده‌اند

دبیرقرارگاه احمدی روشن استان کرمانشاه گفت: در سالگرد تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان درسال 58 ،شاهد تصمیمی تعجب آور از سوی نمایندگان مجلس بودیم. در خبرها آمده است که نمایندگان با تشکیل «کمیسیون مقابله با تحریم‌های آمریکا» مخالفت کرده‌اند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : محمد رضا آقایی در گفت و گو اظهار داشت:  در سالگرد تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان درسال 58 ،شاهد تصمیمی تعجب آور از سوی نمایندگان مجلس بودیم. در خبرها آمده است که نمایندگان با تشکیل «کمیسیون ویژه مقابله با تحریم‌ها» مخالفت کرده‌اند.

 

وی خاطرنشان کرد: چند روز پیش نمایندگان مجلس با ۸۸ رای موافق و ۱۱۱ رای مخالف، با  تشکیل کمیسیون ویژه مقابله با تحریم‌ها در مجلس شورای اسلامی مخالفت کردند؛ اقدامی سوال برانگیز که هنوز پاسخ روشنی به افکار عمومی در این باره داده نشده است.

 

دبیرقرارگاه احمدی روشن استان کرمانشاه عنوان کرد: این روزها در شرایطی که آمریکا تمام قد در مقابل انقلاب اسلامی ایستاده و سعی در ضربه‌زنی و به عقب راندن آن دارد این دست تصمیمات  آنهم در مجلس شورای اسلامی جای تامل بسیار دارد.

 

آقایی خاطرنشان کرد: در حالی که می بایست قوای مقننه و مجریه این روزها  تمام تلاش خود را معطوف به رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی و بی اثر کردن تحریم‌های ظالمانه آمریکا نماید، نحوه سیاست‌گذاری و تحلیل تصمیماتی که اتخاذ می‌شود این مهم را به ذهن متبادر نمی‌کند.

 

وی تصریح کرد: هرچند روز رای گیری، نمایندگان مجلس در صحن کار خود را با «مرگ با آمریکا» آغاز کردند و به این طریق روز ملی استکبار ستیزی را گرامی داشتند، اما ساعتی بعد با ایجاد کمیسیون مقابله با تحریم‌های آمریکا مخالفت کردند. این دست تصمیمات چند سوال را به وجود آورد:

 

دبیرقرارگاه احمدی روشن استان کرمانشاه با ذکر سوال هایی بیان داشت: آیا نمایندگان مجلس هنوز نیاز به اتاق وضعیت جنگ اقتصادی در خانه ملت را احساس نکرده اند؟ اگر این نیاز مهم را احساس کرده اند چه اقدام عملی برای آن انجام داده اند؟

 

وی افزود:در حالی که این روز ها کنگره آمریکا از تمام ظرفیت خود برای اعمال فشار بر اقتصاد و معیشت مردم ایران استفاده می کند نمایندگان مجلس از تمام ظرفیت نظارتی و قانون گذاری خود برای مقابله با نقشه های شوم مستکبرین استفاده کرده است؟

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار