پیام دانشجویان شهرکردی در روز جعلی بزرگداشت کورش

پیاده روی دانشجویان جامانده از کربلا به سمت تپه نورالشهدا شهرکرد و تجدید بیت با قهرمانان واقعی

دانشجویان دانشگاه های شهرکرد در روز ۷آبان با پیاده‌روی به سمت تپه نورالشهدا در کنار قهرمانان میهن شان از راه دور اباعبدالله(ع) را زیارت کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / روز دوشنبه 7 آبان ماه ،مصادف با یک روز قبل از اربعین حسینی، دانشجویان دانشگاه های شهرکرد در برنامه ای مشترک به سمت مزار 8 شهید گمنام واقع در تپه نورالشهدا شهرکرد پیاده روی کردند و پس از زیارت شهدای گمنام در مراسم زیارت اربعین و عزداری سید الشهدا شرکت کردند.

مراسم با شروع پیاده روی از مقابل دانشگاه پیام نور شهرکرد شروع شد، دانشجویان با رسیدن به بالای تپه توسط آش داغ نذری که در دانشگاه پیام نور تهیه شده بود پذیرایی شدند و پس از زیارت مزار شهدا در مراسم قرائت زیارت اربعین و مداحی شرکت نمودند.

دانشگاه دولتی شهرکرد، آزاد شهرکرد و فنی خواهران شهرکرد نیز با فراهم کردن سرویس ایاب و ذهاب به برپایی این مراسم کمک نمودند و حضور مسئولین دانشگاه ها در مراسم نیز نشان دهنده استقبال مسئولین دانشگاه ها از این مراسم معنوی بود. حجت الاسلام رئیسی مسئول نهاد رهبری دانشگاه پیام نور در سخنرانی در جمع دانشجویان اظهار امید واری کرد که این حرکت که برای اولین بار در دانشگاه های استان انجام شده است به سنت حسنه ای برای سال های آینده تبدیل گردد.

گفتنی در این روز دشمنان نظام با تکیه بر باستان گرایی و معرفی این به عنوان روز بزرگداشت کورش به دنبال ایجاد شکاف بین میهن پرستی و اسلام گرایی دارند که دانشجویان با برگزاری این برنامه در کنار قهرمانان از جان گذشته میهنشان علاوه بر ابراز ارادت خود به امام حسین (ع) این توطئه دشمنان را نقش بر آب کردند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار