بیانیه مشترک شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی، اتحادیه انجمن اسلامی و بسیج دانش آموزی استان ایلام؛

ملت بصیر ایران با شعار «مرگ بر آمریکا» هرگز زیر بار سلطه استکبار جهانی نخواهد رفت

در بخشی از این بیانیه آمده است؛ با عنایت مسئولین و تلاش همه آحاد مردم دست نفوذ ابر قدرت ها از سفره اقتصادی و فرهنگی ملت ایران کوتاه گردد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی استان ایلام،

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی، اتحادیه انجمن اسلامی دانش آموزان و بسیج دانش آموزی استان ایلام به مناسبت روز ملی استکبارستیزی و  راهپیمایی 13 آبان بیانیه مشترکی به شرح زیر صادر کرد؛


 


بسم الله الرحمن الرحیم

 

((بر اساس سنت الهی، آمریکا محکوم است که از صحنه‌ی قدرت جهانی زایل بشود.)) مقام معظم رهبری 12/8/1397

از آغاز تاریخ رویارویی حق و باطل و جبهه خداباوران و پیروان شیطان  وجود داشته است.

 طول نبوت انبیا و امامت ائمه علیهم السلام مالامال از تقابل حق و باطل بوده است که خاصترین آن حماسه عاشورا و حوادث پس از آن بود، که روح حق خواهی و استکبار ستیزی را به کالبد بی روح جامعه بشری آن زمان دمید.

 

در عصر حاضر،انقلاب اسلامی ایران را می توان به جرأت آیینه ی تمام نمای استکبار ستیزی و آزادی خواهی و عدالت طلبی  به شمار آورد.

 

این انقلاب توانسته است که با پیروی از رهنمورد های حضرت امام «ره» و هدایت های مقام معظم رهبری"دامت برکاته" چهار دهه به حیات فکری خود ادامه دهد و فلسفه ولایت فقیه را  به دنیا عرضه کند ،  که با استقبال  ملت های مستضعف ، استعمار زده و آزادی خواه جهان  همراه شده است.

 

مقوله استکبار ستیزی که برخواسته از روح عدالت خواه و زنده ملت عزیزمان است روز به روز در دل وجان اقشار مختلف، علی الخصوص دانشجویان و دانش آموزان انقلابی و با بصیرت قوی و قوی تر میگردد که شاهد این موضوع، حضور همگانی در حماسه های ۲۲ بهمن، روز قدس، ۱۳ آبان، ۹ دی است ، که هر ساله در سراسر کشور با شکوه هرچه بیشتر علیه نظام های استکباری بویژه آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل ، برگزار میگردد.

ملت بصیر ایران معتقد است شعار «مرگ بر آمریکا» یعنی اینکه ما زیر بار سلطه دولت های استکباری و همپیمانانشان نخواهیم رفت و دشمنان نیز باید از تسلیم شدن ملت ایران مایوس شوند.

امروز ملت فهیم ایران با گذشت قریب به چهل سال از انقلاب شکوهمند اسلامی دریافته اند که غرب و نظام های غربی هدفی جز فتنه و آشوب در دنیا و منطقه  نداشته، چرا که درجنگ هشت ساله با عراق، حمایت از نظام سلطه  برای سرکوب مردم یمن و بحرین ، سرنگونی دولت قانونی سوریه و عراق و کمک به جگرخوران داعشی در به خاک خون کشیدن ملت هادست از تلاش برنداشتند.

 

 

دولت های غربی با ظاهری زیبا و با شعار حقوق بشر و ادعای دخالت ایران و نقش مخرب آن در منطقه(به ظن خود)، ملت سرافراز ایران را از داشتن حقوق ذاتی خود منع کرده و برای متوقف کردن حرکت رو به جلوی ملت ایران دست به تحریم های گوناگون علیه ملت ایران میزنند که مصداق آن عدم پایبندی به تعهدات برجام و بازگشت تحریم ها در روز 13 آبان توسط آمریکا می باشد.

 

 

ملت غیور ایران آگاه است که مسئله غرب و در رأس آنان آمریکا، مسئله هسته ای نیست، زیرا آنان با اصل انقلاب ، خود ملت ایران و هویت اسلامی ایرانی مشکل دارند و غرض خود را با بهانه های جدید از جمله مسئله موشکی و حمایت از تروریسم بیان میکنند.

حال نیز مسئولان باید با تکیه بر استعدادهای بی شمار ملت ایران،دیگر دست حاجت به سوی دشمن دراز نکنند.  دولت محترم  باید به توان داخلی تکیه کند  و کلید حل مشکلات کشور را در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی جستجو نکند. چرا که  با ایمان به خدا ، اتکا به مردم و منابع  داخلی می توان بر مشکلات کشور غلبه کرد.

 

از این رو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی، اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی و بسیج دانش آموزی استان ایلام ضمن دعوت از تمامی اقشار مردم  ایران برای حضور پرشور و پررنگ در راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان و بیعت  با آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری و 36000 هزار دانش آموز شهید و 5000 هزار دانشجوی شهید، آمادگی خود را برای کمک به دولت محترم در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی و مقاوم سازی کشور در ابعاد مختلف اعلام میدارد و امیدوار است با عنایت مسئولین و تلاش همه آحاد  مردم دست نفوذ ابر قدرت ها از سفره اقتصادی و فرهنگی  ملت ایران کوتاه گردد.

و السلام علی من تبع الهدی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار