در دیدار با مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های آزاد استان سمنان مطرح گردید؛

افزایش جلسات هم اندیشی به منظور گسترش همکاری ها و تفاهم

مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با حجت الاسلام و المسلمین کوهساری مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های آزاد استان سمنان دیدار و گفتگو نموده و بر افزایش جلسات هم اندیشی به منظور گسترش همکاری ها و تفاهم تاکید شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان با حجت الاسلام و المسلمین کوهساری مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های آزاد استان سمنان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار که به میزبانی نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان انجام شد ، جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان نیز حضور داشتند.

در ابتدای این دیدار مهندس مرتضی دهرویه با توجه به اهمیت چهل سالگی انقلاب اسلامی و توجه بیش از پیش به مسائل و معضلات فرهنگی و اجتماعی ، برنامه های اصلی و برجسته بسیج دانشجویی استان را در راستای این دو موضوع و به خصوص مرتفع نمودن این آسیب های فرهنگی-اجتماعی و همچنین تاکید بر اهمیت موضوع چهل سالگی انقلاب اسلامی ، عنوان کرد.

در قسمت بعدی این دیدار حجت الاسلام کوهساری مسئول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه های آزاد استان سمنان ، با توجه به نیاز سنجی های صورت گرفته در مجموعه دانشگاه های آزاد استان ، برنامه ها و راهکارهای اجرایی برگزاری این برنامه ها را ارائه نمودند و خواستار برگزاری جلسات هم اندیشی و همفکری گسترده تر با حضور مدیران مختلف بسیج دانشجویی پیرامون این مباحث شدند.

در ادامه مدیران بسیج دانشجویی استان به بیان برنامه ها و راهکارهای اجرایی در زمنیه مدیریت های زیرمجموعه خود پرداخته وهمچنین در انتها پیرامون اجرای برنامه ها و راهکارهای مشترک و رسیدن به یک تفاهم در این مقوله بحث و تبادل نظرصورت گرفت.
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار