مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی کازرون :

عزم و غیرت ملی لازمه تحقق اقتصاد مقاومتی است

مسئول بسیج دانشجویی علمی کاربردی کازرون گفت: مجاهدت اقتصادی یعنی سرمایه گذاری، مصرف و حمایت از کار و کارگر در شهر و روستای خود در اولویت باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / پیمان قرمزی مسئول بسیج دانشجویی علمی کاربردی کازرون با اشاره به لزوم دو مولفه غیرت و عزم ملی در همه زمینه ها یاداور شد: اگر خاطرمان باشد رهبری در شعار سال 93 لازمه اقتصاد را عزم و در کنار آن غیرت ایرانی معرفی کردند.


وی در ادامه گفت: اگر در جایی احساس کنیم که انقلاب در مسئله نظامی یا سیاسی مانند جنگ تحمیلی ،دفاع از حرم یا فتنه 88 مشکل پیدا کرده با غیرت ورود کرده و از فرامین رهبری اطاعت می کنیم، اما هنگامی که رهبری از جهاد اقتصادی سخن می گوید پای ولایت پذیری ما می لنگد.


مسئول بسیج دانشجویی علمی کاربردی کازرون همچنین افزود: مجاهدت اقتصادی یعنی سرمایه گذاری، مصرف و حمایت از کار و کارگر در شهر و روستای خود در اولویت باشد که البته این مسئله نیاز به فرهنگ سازی نیز دارد، حال شما این مسئله را به کلان کشور بسط دهید.


قرمزی با برشمردن نداشتن بازار داخلی بعنوان نقطه ضعف اقتصاد ایران گفت: طبق فرمایشات رهبری پیرامون اقتصاد اگر ما بتوانیم تولید داخلی را رونق ببخشیم مسئله تورم و اشتغال حل می شود و اقتصاد داخلی نیز استحکام می یابد،که لازمه این کار حمایت بازار داخل از کالای ایرانی است هر چند از این مسئله هم نباید غفلت کرد که تولیدکنندگان نیز باید به سمت بالابردن کیفیت محصولات حرکت کنند.


این فعال دانشجویی در پایان با اشاره به مفاهیم شعور و شور انقلابی گفت:در بحث اقتصاد مقاومتی هم نیاز به شعور انقلابی داریم بدان معنا که برای مردم تبیین شوداقتصاد مقاومتی یعنی چه؟وهم نیاز به شور انقلابی دارد که مردم با تعصبی که البته منشا آن آگاهی است از این موضوع حمایت کنند.

 

ارسال نظر


captcha