در دیدار با مسئولین دانشگاه های آزاد سراسر استان صورت پذیرفت ؛

آسیب شناسی فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه های آزاد استان سمنان

مسئول و جمعی از مدیران بسیج دانشجویی استان سمنان با مسئولین دانشگاه های آزاد سراسر استان دیدار و گفتگو کردند و پیرامون آسیب های فرهنگی و اجتماعی موجود همفکری صورت گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مسئول و جمعی از مدیران بسیج دانشجویی استان سمنان با مسئولین دانشگاه های آزاد سراسر استان  دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود برگزار شد ، حجت الاسلام کوهساری مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد استان نیز حضور داشتند.
در این دیدار پیرامون مسائل و آسیب های فرهنگی و اجتماعی موجود در جامعه دانشجویی به خصوص در دانشگاه های آزاد استان همفکری و تبادل نظر صورت گرفت و با توجه به وجود پتانسیل های موجود در بدنه بسیج دانشجویی و مجموعه دانشگاه های آزاد استان ، تدوین راه حل های مختلف به منظور مرتفع نمودن این آسیب ها صورت پذیرفت.
در قسمت دیگری از این دیدار پیرامون مسائل و مشکلات روز جامعه خاصتا مسائل اقتصادی و نقش دانشگاه و جامعه دانشجویی به منظور کاهش فشار های اقتصادی صحبت انجام شد.
با توجه به قرارگیری در چهلمین سال انقلاب اسلامی و فشارهای بی وقفه دشمن به منظور ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ، هم اندیشی پیرامون تدوین و اجرای برنامه های  مشترک برای چهل سالگی انقلاب نیز از مسائل مطرح شده در این دیدار بود.
در انتهای این دیدار از مسئولین برتر و نمونه دانشگاه های آزاد اسلامی استان نیز تقدیر و تشکر صورت گرفت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار