مسئول بسیج دانشجویی در دانشگاه صنعتی شاهرود:

موضع خود را نسبت به سایر جریان فتنه در دانشگاه صنعتی روشن کنید.

علیرضا صالحی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی شاهرود که سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه شهرستان شاهرود بود از ریاست و مسئولین دانشگاه صنعتی خواست تا موضع خود را نسبت به سایر عناصر فتنه در این دانشگاه روشن نماید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / علیرضا صالحی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه صنعتی در واکنش به اتفاقات اخیر دانشگاه صنعتی به تبیین و روشنگری در نماز جمعه این هفته شاهرود پرداخت.

صالحی در بخشی از صحبت های خود ضمن تشریح مسائل رخ داده در غرفه جدیدالورودهای دانشگاه صنعتی و بیان سخنان رهبری پیرامون فتنه، از ریاست و مسئولان دانشگاه خواست نسبت خود را با جریان فتنه و باقی مانده های آن در سطح این دانشگاه مشخص نمایند که این سخنان وی با استقبال و تایید حاضرین مواجه شد.

وی در بخش دیگری از سخنرانی خود عذرخواهی مسئولان دانشگاه را کمترین خواسته دانشجویان انقلابی خواند و افزود : پس از اعتراض ها و بیانیه های دانشجویان انقلابی متاسفانه تا این لحظه از سوی مسئولان و ریاست دانشگاه هیچ سخنی شنیده نشده است.

لازم به ذکر است در حین سخنرانی و پس از نماز جمعه، تعدادی از دانشجویان انقلابی دانشگاه های شاهرود با در دست داشتن پلاکاردهایی که شعارهای ضد فتنه بر روی آن درج شده بود خواستار برخورد مسئولین با جولان فتنه گران در دانشگاه صنعتی شدند.


ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار