امام جمعه گرمسار :

اگر بسیج در دانشگاه دچار رکود شود ، نظام در بسیاری از ابعاد تضعیف خواهد شد.

فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان به همراه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار و جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان با حجت الاسلام والمسلمین آرامی امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان همراه با مسئول بسیج دانشجویی شهرستان گرمسار و جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان با حجت الاسلام والمسلمین آرامی امام جمعه شهرستان گرمسار دیدار و گفتگو کردند.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین آرامی صحبت های خود را با تبیین اهداف مقدس و والای بسیج آغاز نمود و گفت : بسیج دارای قداست خاصی بوده و راهش نیز مشخص می باشد.
وی همچنین با اشاره به فعالیت بسیج در دانشگاه ها گفت : اگر بسیج در دانشگاه دچار رکود و سستی شود نظام در بسیاری از ابعاد تضعیف خواهد شد.
امام جمعه گرمسار با اشاره به رشد فزاینده افراد معلوم الحال در دانشگاه ها ، نقش بسیج را در اینگونه از موارد بسیار حساس و خطیر عنوان کرد.
وی همچنین خاطر نشان کرد : بسیج باید با برنامه های قوی و متقن به مسائل اساسی و همچنین تخصصی ورود پیدا کرده و بی تفاوت به مسائل دانشگاه ها نباشد.
حجت الاسلام آرامی در انتها با توجه به تشکیل قرارگاه های فرهنگی ، خواستار ورود و مشارکت گسترده بسیج به خصوص بسیج دانشجویی در این قرارگاه ها شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار