روز دوشنبه هفته جاری انجام شد:

نشست صمیمانه مسئول بسیج دانشجویی استان با مسئولین دانشگاه های بروجن

روز دوشنبه هفته جاری و در ادامه مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بروجن ، آقای کریمی با مسئولین دانشگاه های شهرستان بروجن نشست صمیمانه ای داشتند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /روز دوشنبه هفته جاری و در ادامه مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بروجن ، آقای کریمی با  مسئولین دانشگاه های شهرستان بروجن نشست صمیمانه ای داشتند.

در این نشست دکتر خالدی، دکتر میراحمدی، دکتر بهرامی و دکتر غیاثی به ترتیب از دانشگاه های پرستاری، پیام نور ،آزاد و پیام نور شهرستان بروجن حضور داشتندو مسئول بسیج شهرستان بروجن نیز حضور داشتند.

در این جلسه آقای کریمی با اشاره به هدف بسیج در پرورش نیروهای طراز انقلاب اسلامی و همچنین نقش آفرینی در عرصه های مختلف مورد نیاز در هر زمان از مسئولین دانشگاه ها خواست تا با دادن عرصه به نیروهای بسیجی و پشتیبانی و حمایت ایشان را یاری کنند.

در ادامه آقای مرادی نیز افزود: هدف همه ما رسیدن به یک قله واحد می باشد و باید یکدیگر را در رسیدن به این هدف واحد که همان اعتلای علمی ، فرهنگی و سیاسی دانشجویان شهرستان می باشد یاری نماییم.

مسئولین دانشگاه های شهرستان نیز ضمن بیان ارتباط نزدیک دانشگاه ها با دفتر بسیج دانشجویی و قدر دانی از زحمات مسئول دفتر و بسیجیان شهرستان بر همکاری و تعامل هرچه بیشتر با بسیج دانشجویی تاکید کردند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار