مسئول قرارگاه نور قزوین خبرداد:

موکب درمانگاهی دانشجویان قزوین، میزبان زائران اربعین است

مسئول قرارگاه نور استان قزوین از راه اندازی موکب درمانگاه دانشجویان قزوین در شهر کربلا خبر داد و گفت: این موکب که به همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی این استان بنا شده است، تا روز اربعین پذیرای زائران گرامی اربعین است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / محمدرضا بحرانی مسئول قرارگاه نور استان قزوین از راه اندازی موکب درمانگاه دانشجویان قزوین در شهر کربلا خبر داد و گفت: این موکب که به همت دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی این استان بنا شده است، تا روز اربعین پذیرای زائران گرامی اربعین است.

وی افزود: در کنار این موکب، دانشجویان قزوینی اقدام به برپایی یک موکب دیگر نمودند کهدر آن به زائران خدمات پذیرایی و میان وعده ارائه می نماید.


بحرانی ادامه داد: همچنین از اعزام دو کاروان خواهران و برادران دانشجو به کربلای معنای خبر داد و تصریح کرد: در این کاروان ها ۹۰ نفر از خواهران و ۱۵۰ نفر از برادران  حضور دارند.


مسئول قرارگاه نور استان قزوین بیان کرد: جهت بهره مندی دانشجویان از فضای معنوی این سفر، به همراه هر کاروان یک نفر روحانی و یک نفر مداح و ذاکر اهل بیت علیهم السلام اعزام شده اند که با اهدای بسته های فرهنگی به اعضای کاروان، در خصوص آداب زیارت و توفیقات سفرهای زیارتی، راهنمای کاروانها خواهند شد. 


بحرانی  در پایان گفت : طی پیگیری ها و جلسات متعدد و همکاری ویژه رؤسای دانشگاه ها؛ در دانشگاه های دولتی به ازای هر زائر مبلغ ۲۰۰ هزارتومان کمک هزینه بلاعوض در نظر گرفته شد و در دانشگاه های آزاد اسلامی نیز به هر زائر یک میلیون تومان وام اعطاء گردید.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار