با حضور مسئولین دانشگاه های استان و بسیج دانشجویی برگزار شد:

نخستین جلسه ستاد کنگره شهدای دانشجویی استان

امروز صبح با حضور مسئولین دانشگاه های استان و مسئول بسیج دانشجویی استان نخستین جلسه ستاد برگزاری کنگره شهدای دانشجویی استان به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / صبح امروز جلسه ای با عنوان ستاد برگزاری دومین کنگره شهدای دانشجوی استان با حضور مسئولین دانشگاه های استان و مسئول بسیج دانشجویی در دانشگاه شهرکرد برگزار شد. در این جلسه در مورد نحوه برگزاری دومین کنگره استانی شهدای دانشجو بحث و تبادل نظر شد.

در ابتدای برنامه دکتر کریمی ریاست دانشگاه شهرکرد به عنوان ریاست ستاد عرض خوش آمد گویی به میهمانان داشت و به حاضران گفت این یک برنامه مشترک بین همه دانشگاه هاست و قطعا جدا از محل برگزاری همه دانشگاه ها در اجرای آن سهیم هستند.

در ادامه مروری اجمالی بر دستورالعمل ستاد انجام شدو مرتضی کریمی مسئول بسیج دانشجویی استان و دبیر ستاد ضمن تشکر از همکاری دانشگاه ها در اعزام دانشجویان به زیارت اربعین حسینی این حرکت عظیم را خنثی کننده توطئه دشمنان دانست. وی در ادامه از حاضران خواست کنگره شهدا را به عنوان محور برنامه های دانشگاه ها و با عنوان استقبال از کنگره دانشجویی برگزار کنند و همه برنامه ها را در جهت زمینه سازی برای این برنامه محوری برنامه ریزی نمایند. وی هدف این جلسه را تشکیل ستاد کنگره و مشخص کردن مسئول کمیته های مختلف دانست. وی افزود در جلسه آینده از مسئولین استانی دست اندر کار کنگره دعوت خواهد شد و می بایست مطالبات جهت ارائه در جلسه آینده مشخص شوند.

در ادامه مسئولین دانشگاه های استان ضمن اعلام برنامه های مرتبط خود در دانشگاه ها در سال جاری به ارائه نظرات خود در مورد نحوه برگزاری برنامه پرداختند.

در خاتمه 6 اسفندماه به عنوان زمان برگزاری کنگره مشخص گردید و دکتر کریمی ضمن تاکید بر حضور روسای دانشگاه ها در جلسه آینده در کنار مسئولین فرهنگی دانشگاه و مطالعه دستورالعمل کنگره و صورت جلسه این جلسه توسط اعضا جلسه، تصمیم گیری در مورد مسائل مالی و تقسیم کارهای بیان شده را به این جلسه ماکول کردند.از دیگر مصوبات این جلسه تشکیل کمیته فضای مجازی به صورت مجزا و با نظارت نهاد نمایندگی در دانشگاه ها بود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار