امروز صبح انجام شد:

دیدار صمیمی مسئول بسیج دانشجویی با ریاست دانشگاه شهرکرد

مرتضی کریمی به همراه جمعی از معاونت های ناحیه بسیج دانشجویی استان امروز صبح با دکتر کریمی در دفتر ایشان دیدار کردند و در مورد مسائل دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / صبح امروز و به مناسبت بازگشایی دانشگاه ها مرتضی کریمی به همراه جمعی از معاونت های ناحیه بسیج دانشجویی استان با دکتر کریمی در دفتر ایشان دیدار کردند و در مورد مسائل دانشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در این دیدار مسئول بسیج دانشجویی استان ضمن ابلاغ سلام دکتر نیک روش ریاست سازمان بسیج دانشجویی کشور به دکتر سعید کریمی بیان کرد که بسیج دانشجویی رابطه بسیار خوبی با دانشگاه شهرکرد به عنوان دانشگاه مادر استان دارد و ابراز امیدواری کرد این رابطه روزبه روز نزدیکتر گردد.

ریاست دانشگاه شهرکرد ضمن ابراز خرسندی از این دیدار بیان کرد که الحمدلله مجموعه بسیج دانشجویی دانشگاه شهرکرد، مجموعه ای قوی، پرکار ، دارای تجربه و با روابط عمومی بالاست و ما به این مجموعه اعتماد و ایمان داریم. ایشان با اشاره به برنامه پرسش و پاسخ از دکتر نوریان نماینده شهرستان شهرکرد که توسط بسیج دانشگاه در هفته گذشته برگزار شد ،گفت: رهبری تاکید فراوانی بر برگزاری برنامه های آزاد اندیشی از قبیل مناظرات در دانشگاه دارند تا دانشجویان بتوانند حرفشان را در دانشگاه بزنند و برای حضور در مدیریت جامعه آماده شوند و این امر به خوبی محقق نشده است.برنامه بسیج دانشگاه در این راستا قابل تقدیر است و برنامه خوبی برگزار شد.وی افزود: برنامه مشابهی در دانشگاه تهران توسط دانشجویان حقوق دانشگاه برای دکتر نوریان ترتیب داده شده بود که از لحاظ علمی غنای بیشتری داشت و می بایست دانشجویان استان نیز به سمت اینگونه مطالبه گری تخصصی حرکت کنند.

در ادامه مسئول بسیج دانشجویی استان ضمن تقدیر از ریاست دانشگاه برای همکاری در برگزاری برنامه پرسش و پاسخ به برنامه کنگره شهدای دانشجو استان اشاره کرد و افزود این برنامه بستری مناسب برای مطرح شدن مجموعه علمی استان، همکاری و انسجام دانشگاه ها و تشکل های دانشجویی و ایجاد وحدت رویه در برگزاری برنامه های بزرگداشت شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در دانشگاها می باشد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار