در دیدار با امام جمعه محترم شهرستان آرادان عنوان گردید ؛

چرا ما ، در کشور های مهمی چون چین و هند سفیر نداریم ؟

فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان به همراهی جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان با حجت الاسلام و المسلمین جلیل شریفی نیا امام جمعه محترم شهرستان آرادان دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان به همراهی جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان با حجت الاسلام و المسلمین جلیل شریفی نیا امام جمعه محترم شهرستان آرادان دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به میزبانی دفتر امام جمعه شهرستان آرادان برگزار شد ، تعدادی از دانشجویان بسیجی نیز حضور داشتند.
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام و الامسلمین جلیل شریفی نیا گفت :  باید  توطئه های دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را جدی گرفت ، هرجند تا به امروز دشمن در این زمینه نتوانسته توفیقاتی به دست آورد.
وی همچنین منشا بسیاری ازین مشکلات داخلی و به خصوص معضلات اقصادی را از سوئ مدیریت عنوان نمود و افزود : این سوء مدیریت ها باعث ایجاد ناامیدی در میان مردم می شود.
امام جمعه آرادان در ادامه با انتقاد از سیاست های غلط دولت در زمینه ارتباط با کشورهای شرقی خاطر نشان کردند : چرا در زمینه ارتباط با کشورهای مهمی چون چین و هند سفیر نداریم ؟ آیا واقعا افرادی به منظور انتصاب به این سمت ها وجود ندارند ؟
وی در ادامه با توجه به حجم گسترده مراودات با این کشور ها خاطر نشان کرد : آیا اگر سفارت خانه های ما در اروپا نیز دچار همین مسئله می گردید ، دولت همین برخورد را می داشت ؟
حجت الاسلام و المسلمین جلیل شریفی نیا در انتها امید اصلی مردم را بعد از خداوند تبارک و تعالی ، سپاه ، بسیج و نیرو های انقلابی عنوان نمودند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار