مسئول بسیج دانشجویی استان سمنان :

دشمن خواستار ایجاد شکاف و دوگانگی بین دانشگاه آزاد و بدنه نظام است.

فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان به همراهی جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان ، با جناب اقای دکتر لادن ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار دیدار و گفتگو کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان به همراهی جمعی از کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان ، با جناب اقای دکتر لادن ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار برگزار شد ، تعدادی از دانشجویان بسیجی این دانشگاه نیز حضور داشتند.
در ابتدای این دیدار مهندس مرتضی دهرویه با اشاره به توطئه های دشمن ، ایجاد شکاف بین دانشگاه آزاد اسلامی و بدنه نظام مقدس جمهوری اسلامی را یکی از دست توطئه ها عنوان کرد.
در ادامه این دیدار آقای دکتر لادن رباست دانشگاه آزاد گرمسار بصیرت را یکی مهم ترین شاخصه های فرد بسیجی عنوان نموده و افزودند : پیداری ، شجاعت ، آگاهی ، سازماندهی ، مکان سنجی ، زمان سنجی ، حرکت در راستای ولایت و منویات مقام معظم رهبری نیز از مهم ترین ویژگی های یکی فرد بسیجی می باشد که همه این موارد در زیر مجموعه بصیرت قرار دارند.
وی همچنین بصیرت را به خصوص در شرایط کنونی بسیار مهم ارزیابی نموده و افزودند : امروز باید با بصیرت بیشتر حرکت کرده و آگاه سازی نماییم.
ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرمسار همچنین برگزاری طرح های موفقی چون کرسی های آزاد اندیشی را بسیار مهم و موثر ارزیابی نموده و حمایت همه جانبه خود را در راستای برگزاری این طرح ها ، اعلام نمودند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار