مسئول کاروان اربعین دانشگاه شهید رجایی:

جزییات کاروان اربعین دانشگاه شهید رجایی اعلام شد

مسئول کاروان اربعین دانشگاه شهید رجایی گفت:حدود ۳۶۰ نفر از دانشجویان، اساتید و کارمندان دانشگاه شهید رجایی به مدت ۱۰ روزعازم کربلای معلی می شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / قرارگاه رسانه‌ای اربعین دانشگاهیان؛امیرمسعود شعبانی نیا درباره کاروان اربعین دانشگاه شهید رجایی گفت: حدود 360 نفر از دانشجویان، اساتید و کارمندان  دانشگاه شهید رجایی به مدت 10 روزعازم کربلای معلی می شوند.

مسئول کاروان اربعین دانشگاه شهید رجایی افزود: اعزام این کاروان از روز دوشنبه 30 مهرماه آغاز می شود و  9 آبان ماه نیز زمان بازگشت است.

وی با بیان اینکه اکثر این دانشجویان معلمان و آینده سازان کشور هستند گفت: امسال خانواده فرهنگیان نیز در این کاروان حضور دارند و کوچکترین زائر ما 5 ماهه و کهنسال ترین زائر ما 70 ساله است.

 

این دانشجوی فعال تصریح کرد: رشد قابل توجهی در ثبت نام کربلا در اربعین داشته ایم، سال گذشته  5 دستگاه اتوبوس به عراق رهسپار شد، امسال سه دستگاه اتوبوس اضافه کریم و 8 دستگاه اتوبوس حامل 360 زائر به کربلای معلی اعزام می شود.

 

شعبانی نیا گفت: پیاده روی کاروان را از نجف به سمت کربلا خواهیم داشت که از این 360 نفر، تعداد 140 نفر زائر خانم و 220 نفر آقا هستند

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار