قائم مقام ستاد بازسازی عتبات عالیات در امور اربعین:

زیارت اربعین نمونه‌ی کارآمدی و تجلی الگوی اسلامی / از تلاش قرارگاه رسانه اربعین دانشگاهیان تشکر می‌کنم

قائم مقام ستاد بازسازی عتبات عالیات در امور اربعین گفت : زیارت اربعین نمونه‌ی کارآمدی و تجلی از الگوی اسلامی است و مرزهای علم را گسترش داده و زمینه‌ای برای تحقیق و پژوهش ایجاد کرده است و این همان چیزی است که دشمن از آن می‌ترسد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / قرارگاه رسانه‌ای اربعین دانشگاهیان جمشید گودرزی قائم‌مقام عتبات عالیات در امور اربعین ضمن بازدید از قرارگاه رسانه‌ای اربعین دانشگاهیان در گفت‌وگو با خبرنگاران این رسانه اظهار کرد: خداوند متعال را شاکریم که  توفیق داد در جمع خادمین رسانه‌ای اباعبدالله به بهانۀ حماسه‌ی بزرگ اربعین حضور دارم به این امید که خداوند متعال گوشه چشمی به ما کند.

 

وی افزود: توفیق بزرگ خادمی سیدالشهدا علیه‌السلام ، در این جنگ نرم، که رسانه یکی از مهم‌ترین ابزارهای آن است، مهم بوده و به معنای واقعی کلمه از مصادیق یاران آخرالزمانی حضرت سیدالشهدا علیه‌السلام محسوب خواهید شد.

 

گودرزی ادامه داد: در این جنگ عظیمی که دشمن تمام تلاش خودش را متمرکز کرده برای اینکه تصویر حق و باطل را معکوس جلوه دهد در این دورۀ خطیر شما در بستر رسانه ظرفیتی فراهم کرده‌اید برای یاری حق که این واقعاً توفیق والایی است که نصیب مجموعه قرارگاه  رسانه اربعین شده که  البته فقط در این جاهم نباید خلاصه شود.

 

وی گفت: جنگ امروز همان‌طور که بارها رهبر انقلاب فرمودند:« جنگ اراده‌ها است»، اراده‌هایی که جمع می‌شود و حماسۀ اربعین را خلق می‌کند، اراده ویژه‌ای است و قطعاً این اراده مقدس منصور به نصرت الهی است.

 

قائم‌مقام عتبات عالیات در امور اربعین بیان کرد: زمانی که  در جزئیات این حماسه تأمل اندکی می‌شود، این جمعیت انبوه و این تعداد روز بدون اینکه پشتوانه‌ی رسمی بزرگ حاکمیتی و دولتی برای تأمین حتی مایحتاج اولیه  داشته باشد تمامی آن از سوی مردم انجام می‌شود.

 

وی افزود: زیارت اربعین و همه فرایندهای آن نمونه بارزی است از کارآمدی الگوهای اسلامی در اداره دنیا در شرایطی که  در بسیاری از کشورها مردم از قحطی و گرسنگی به دلیل سیاست‌های استکباری و تفکر ضد دینی، جان خود را از دست می‌دهند، این جمعیت انبوه در یک بازه زمانی کوتاه همه باهم حضور پیداکرده در این تجمع عظیم و به بهترین نحو میزبانی و پذیرایی می‌شوند.

 

گودرزی اضافه کرد: زیارت اربعین نمونه‌ی کارآمدی و تجلی از الگوی اسلامی است و  مرزهای علم را گسترش داده و زمینه‌ای برای تحقیق و پژوهش ایجاد کرده است و این همان چیزی است که دشمن از آن می‌ترسد،

 

 وی یادآور شد : در این حماسه عظیم و تصویر مقدس و زیبایی که شکل می‌گیرد خیلی‌ها نقش دارند ازجمله دانشگاهیان، که این قشر به مرزهای کشور و دانشگاه‌های آن بسنده نمی‌کنند بلکه مشاهده می‌شود موکب بین‌المللی که از دانشجویان جهان اسلام شکل می‌گیرد بستری برای اتحاد بیشتر ایجاد می‌کند.

 

قائم‌مقام عتبات عالیات در امور اربعین در پایان گفت: دشمن هرچقدر هم مانع‌تراشی کند نمی‌تواند مانع از این حرکت بشود چراکه ندای این حرکت در تمام جهان پیچیده است و اربعین زمینه‌ای شده است برای اینکه دانشجویان شبکه‌ای بشوند برای پیگیری مسیر حق که  البته باید در این مسئله نظریه‌پردازی کرد و در قالب‌های رسانه ،فضای مجازی ،مقاله شعر و... این حرکت را گسترده کرد تا همه در مسیر این هدایت قرار بگیریم و صدای مقدس اربعین به همه جهان خواهد رسید.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار