مدیرکل فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای :

تمامی بسترها برای حضور دانشجویان دانشگاه فنی وحرفه‌ای در مراسم اربعین فراهم شده است

مدیرکل فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه ای‌ گفت : باید تلاش کرد تمامی بسترها برای حضور دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای در مراسم اربعین فراهم شود که در این راستا موکب‌هایی در استان ایلام و در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا فراهم‌شده که بهترین خدمات را به دانشجویان ارائه دهد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /عدالت نعمتی مدیرکل فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار قرارگاه رسانه‌ای اربعین دانشگاهیان اظهار کرد: با توجه به این‌که دانشگاه فنی و حرفه‌ای یکی از بزرگ‌ترین دانشجویان دولتی در کشور بوده و در بحث اعزام دانشجویان به اربعین نیاز به مقدمات دارد که هرساله  از سوی معاونت فرهنگی با هماهنگی وزارت علوم و دبیرخانه ستاد ملی اربعین دانشجویی انجام می‌شود.

 

وی افزود: در سال گذشته برنامه‌ریزی‌های لازم جهت شرکت در مراسم اربعین را به دانشگاه‌های مختلف ابلاغ کردیم که با استقبال بسیار خوبی مواجه شد و در اربعین سال جاری هم به توفیق الهی تمام تلاش خود را داشته‌ایم و امیدواریم که تسهیلات مناسبی جهت اعزام دانشجویان به کشور عراق صورت گیرد.

 

مدیرکل فرهنگی دانشگاه فنی و حرفه‌ای ادامه داد: باید تلاش کرد تمامی بسترها برای حضور دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه‌ای فراهم شود که در این راستا موکب‌هایی در استان ایلام و در مسیر پیاده‌روی نجف تا کربلا فراهم‌شده که بهترین خدمات را به دانشجویان  ارائه دهد.

 

وی در پایان گفت: مجوز غیبت‌ها با هماهنگی شورای آموزش درحال انجام است که دانشجویان بتوانند با آسودگی خاطر در این تجمع عظیم معنوی شرکت کنند وامید است ثمرات حضور آنان را همچون گذشته از نزدیک بتوان در دانشگاه‌ها مشاهده کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار