مسئول اردویی و راهیان نور بسیج دانشجویی استان بوشهر :

اربعین حسینی ما را آماده فراخوان بزرگ ظهور می کند

مسئول اردویی و راهیان نور بسیج دانشجویی استان بوشهرگفت : حضور در مسیر پیاده روی اربعین حسینی ما را آماده فراخوان بزرگ ظهور می کند و در این مسیر همه آماده ی سربازی حضرت حجت(عج) می شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / عباس احمدزاده در گفت و گو با خبرنگار قرارگاه رسانه ای ستاد ملی اربعین دانشگاهیان اظهار کرد: اربعین حسینی یک جریانی است که قلوب ما را آماده ظهور حضرت ولیعصر(عج) می کند.

 

وی افزود: حضور در مسیر پیاده روی اربعین حسینی ما را آماده فراخوان بزرگ ظهور می کند و در این مسیر همه آماده ی سربازی حضرت حجت(عج) می شوند.

 

مسئول اردویی و راهیان نور بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: جهت تسهیل برگزاری مراسم اربعین و حضور دانشجویان بوشهری در این مراسم بزرگ، جلساتی با مدیران دانشگاه ها و مسئولین استانی برگزار شد.

 

احمدزاده از برگزاری مراسمات پیشواز اربعین خبر داد و گفت: به مناسبت ایام اربعین حسینی، یادواره شهدای مدافع حرم و شهدای حادثه تروریستی اهواز برگزار خواهد شد.

 

وی بیان کرد: از دیگر برنامه های پیشواز اربعین حسینی برگزاری مراسم نمایش تعزیه می باشد. مراسمات سخنرانی و زیارت عاشورا نیز در سایر دانشگاه های استان بوشهر برگزار می شود.

 

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان بوشهر ادامه داد: کاروان دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه خلیج فارس، دانشجویان خود را جهت شرکت در مراسم اربعین حسینی اعزام می کنند.

 

وی در پایان گفت: موکب دانشجویی در دانشگاه ها نیز برپا خواهد شد و از دانشجویان پذیرایی خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار