در مراسم افتتاحیه دوره توانمندسازی استانی " شهدای دانشجو" عنوان شد ؛

امروز در فضای مجازی و در بعد رسانه دچار هجمه هستیم.

مراسم افتتاحیه دوره توانمندسازی استانی "شهدای دانشجو" با حضور حجت الاسلام و المسلمین قندهاری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ، فرماندهی و کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان و جمعی از دانشجویان بسیجی سراسر استان در مجموعه فرهنگی شهید کلاهدوز برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / مراسم افتتاحیه دوره توانمندسازی استانی "شهدای دانشجو" با حضور حجت الاسلام و المسلمین قندهاری مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان ، فرماندهی و کارکنان بسیج دانشجویی استان سمنان و جمعی از دانشجویان بسیجی سراسر استان در مجموعه فرهنگی شهید کلاهدوز برگزار شد.

در این مراسم مهندس مرتضی دهرویه فرمانده بسیج دانشجویی استان هدف از برگزاری این دوره را توانمندسازی و تقویت بدنه کادر بسیج دانشگاه ها عنوان کرد و افزود : در این دوره میزبان مسئولین بسیج ، جانشینان آنان و نیروهای موثر در دانشگاه ها هستیم.

وی همچنین خاطر نشان کرد : این دوره های در مرحله بعدی و ان شا الله بعد از ایام اربعین در شهرستان ها در قالب دوره های تشکیلاتی و توانمندسازی بصیرتی - معرفتی انجام خواهد شد.
دهرویه همچنین در ادامه هدف از برگزاری این دوره با سخنی از رهبر انقلاب که در دیدار اخیر خود پیرامون فضای مجازی مطرح نمودند ، تبیین نمود و افزود : امروز در فضای مجازی و در بعد رسانه دچار همجه بسیار شدید و همه جانبه دشمن هستیم و بدین جهت سمت و سوی این دوره به سمت بررسی و واکاوی بیشتر فضای مجازی خواهد بود.

فرمانده بسیج دانشجویی استان سمنان همچنین در انتها به هدف اصلی ایجاد بسیج دانشجویی اشاره نمود و هدف اصلی از دستور تاریخی حضرت امام (ره) مبنی بر تشکیل بسیج دانشجویی و بسیج طلاب را نزدیکی و همکاری بیش از پیش این دو نهاد عنوان کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار