بسیج دانشجویی شهید طلایی مجتمع آموزش عالی لارستان در بیانیه ای؛

جنبش دانشجویی برای دفاع از حقوق مستضعفین ساکت نمی ماند

بدانید که جنبش دانشجویی ساکت نمی ماند و برای دفاع از حقوق مستضعفین- همان صاحبان واقعی انقلاب و ولی نعمتان همه ما – به صحنه آمده و تا آخرین نفس مبارزه خواهند کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی شهید طلایی مجتمع آموزش عالی لارستان در خصوص تصویب معاهده fatf در مجلس شورای اسلامی بیانیه ای صادر کرد.

متن این ببانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"خدا نیاورد آن روزی را که سیاست ما و سیاست مسئولین کشور ما پشت کردن به دفاع از محرومین و رو آوردن به حمایت از سرمایه دارها گردد و اغنیا و ثروتمندان از اعتبار و عنایت بیشتری برخوردار بشوند. معاذالله که این با سیره و روش انبیا و امیرالمومنین و ائمه معصومین - علیهم السلام - سازگار نیست."
(امام خمینی - 6/5/1366)

ما ناباورانه می‌بینیم در مجلس شورای اسلامی که خانه ملت است قوانین و لوایحی تصویب می‌شود که بیشتر به نفع دشمنان ما و در راستای اهداف استعماری شیطان بزرگ یعنی آمریکاست تا منافع ملت ایران.

ما اشتباه کردیم. آری، اشتباه ازما بود هنگامی که دیدیم به امام امتی دروغ بستند ساکت ماندیم و دَم نزدیم.

اشتباه از ما بود که مسئولینمان را نبردیم تا مناطق فقیر شهر را دیده و مشاهده کنند که صاحبان اصلی این انقلاب چه کسانی هستند. تا برای آنها قانون وضع کنند، نه برای عده ای مرفه بی درد.

آقایان، ایمان ما به عدالت علوی با آنچه بر زبان شما جاری بوده و در قوانین مصوب شما هویدا گشته، متفاوت است. به فرموده امام امت،قانون باید بتواند از حقوق ضعفا دفاع کند، والاّ قانونى که پولداران را پولدارتر کند، قانون مملکت اسلامى نیست. قانون باید بتواند گِره‏ها را باز کند و به دردِ دل قشرهاى محروم برسد."(۱۳/۱۱/۱۳۷۸)

آقایان، ما انقلاب و رهبرش را متفاوت از این مسیری که شما می روید یافته ایم. آیا تجربه این طرح ها و لوایح استعماری مانند برجام، fatf، cft و امثال آن کافی نبود برای پرهیز از این اقدامات؟!

و کلام آخر بدانید که جنبش دانشجویی ساکت نمی ماند و برای دفاع از حقوق مستضعفین- همان صاحبان واقعی انقلاب و ولی نعمتان همه ما – به صحنه آمده و تا آخرین نفس مبارزه خواهند کرد.

والسلام علیکم و رحمته الله و البرکاته.


 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار