به میزبانی مسجد دانشگاه تهران؛

به میزبانی مسجد دانشگاه تهران؛ اولین اجتماع بزرگ زائرین و خادمین دانشجویی اربعین برگزار می‌شود/ اقامه عزای حسینی به مدت سه شب

اولین اجتماع زائرین و خادمین دانشجویی اربعین ۲۲ تا ۲۴ مهرماه به مدت ۳ شب به میزبانی مسجد دانشگاه تهران برگزار می‌شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / قرارگاه رسانه‌ای اربعین دانشگاهیان؛ در آستانه‌ی اربعین حسینی و همزمان با ایّام شهادت امام حسن مجتبی (ع) و حضرت رقیه (س) هیأت دانشجویی ثارالله علوم پزشکی تهران و انصارالمهدی (عج) مسجد دانشگاه تهران با مشارکت هیآت دانشجویی دانشگاه‌های تهران اولین اجتماع زائرین و خادمین دانشجویی اربعین را برگزار می‌کند.


بر اساس این گزارش، برنامه به صورت سراسری و با هدف ترویج و تبلیغ هرچه بیشتر زیارت اربعین و گفتمان سازی در جهت تقویت جایگاه رویداد بزرگ اربعین در فضای دینی، فرهنگی و اجتماعی و همچنین کمک به برگزاری پرشور‌تر مانور جهانی محبین امام حسین (ع) برگزار می‌شود.

گفتنی است،مسجد دانشگاه تهران از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ مهرماه به مدت ۳ شب از ساعت ۱۸:۳۰ میزبان این رویداد خواهد بود.
 

در این ۳ شب حجج اسلام علیرضا پناهیان، مصطفی رستمی (ریاست نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها) و غلامرضا قاسمیان با محوریت زیارت اربعین به ایراد سخنرانی می‌پردازند و مرثیه سرایی و مداحی توسط حاج سعید حدادیان و حاج امیر عباسی انجام می‌گردد.

هیأت دانشجویی دانشگاه‌های تهران، کاروان‌های زیارتی دانشجویی و مجموعه‌های ستادی اربعین دانشجویی از جمله مشارکت کنندگان و مخاطبان این اجتماع خواهند بود.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار