در گفتگو با مسئول ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان سمنان ؛

جزئیات اعزام کاروان های اربعین استان سمنان اعلام شد.

وحید نظری مسئول ستاد اربعین دانشگاهیان بسیج دانشجویی استان سمنان جزئیات اعزام 4 کاروان بسیج دانشجویی را اعلام کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / وحید نظری مسئول ستاد اربعین دانشگاهیان بسیج دانشجویی استان سمنان جزئیات اعزام 4 کاروان بسج دانشجویی استان به عتبات عالیات را اعلام کرد.
وی در ابتدا گفت : امسال نیز بسیج دانشجویی استان سمنان همانند سال های گذشته برای بانوان و زیارت اولی ها در قالب 4 کاروان اعزام به عتبات را انجام می دهد.
نظری همچنین افزود : زمان ثبت نام و نام نویسی به منظور اعزام در قالب این کاروان ها تا 20 مهر ماه بوده و زمان برگزاری این سفر معنوی نیز از 30 مهرماه لغایت 10 آبان ماه سال جاری می باشد.
مسئول ستاد اربعین بسیج دانشجویی استان مبلغ اعلامی به منظور شرکت در این سفر را 1300000 تومان اعلام نموده و در ادامه افزود : مبلغ 500000 تومان به عنوان علی الحساب در هنگام ثبت نام اخذ خواهد شد.
وی همچنین درباره وضعیت گذرنامه متقاضیان نیز شرط اصلی را داشتن حداقل 6 ماه تاریخ تا زمان انقضا آن اعلام کرد و افزود : گذرنامه ها باید شرایط خروج را داشته باشند .
نظری با تاکید بر این نکته که این سفر زیارتی در خارج از کشور برگزار می گردد و اکثر متقاضیان حضور در این سفر نیز خواهران می باشند افزود : خواهران می توانند با همراه و محارم خود در این کاروان ها حضور یابند.
مسئول ستاد اربعین دانشگاهیان در پایان این گفتگو اذعان داشت : شماره حساب به منظور واریز هزینه این سفر زیارتی در روز های آینده متعاقبا اعلام خواهد شد.
راه های ارتباط با مسئول محترم ستاد اربعین دانشگاهیان بسیج دانشجویی استان سمنان - آقای نظری

تلفن تماس : 21427019 - 023
لینک ارتباط مستقیم در پیام رسان ایتا https://eitaa.com/arbaeensem
لینک ارتباط مستقیم در پیام رسان سروش https://sapp.ir/arbaeensem


اینفوگرافیک دریافت مجوز خروج از کشور برای سفر پیاده روی اربعین (برای دانلود روی عکس کلیک کنید)

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار