مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی ایلام:

دانشجویان علوم پزشکی ایلام به زائران اربعین خدمات درمانی ارائه می‌دهند/ خدمات به زوار اربعین در بیمارستان‌های صحرایی

مسئول بسیج دانشجویی علوم پزشکی ایلام ضمن توصیه به زوار اربعین برای رعایت نکات ایمنی و بهداشتی گفت: داشتن ماسک و توجه به مواد غذایی از نکات مهی است که زائران باید به آن توجه کنند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / قرارگاه رسانه ای اربعین دانشگاهیان؛ رضا عبدالهی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام در رابطه با برنامه‌های این تشکل در ایام اربعین گفت: بسیج دانشجویی هر سال در ایام اربعین به مصدومان دربیمارستان‌های  صحرایی خدمات درمانی به مصدومان و بیماران ارایه می‌دهد.

 
وی افزود: دانشجوهای رشته پزشکی و پرستاری دانشگاه علوم پزشکی ایلام در بیمارستان‌های استان مستقر هستند و خدماتی را به زوار می دهند  و بیشتر بیمارنی که دچار بیماری سرماخوردگی و یا اسهال و استفراغ هستند، به پایگاه‌های صحرایی مراجعه می کنند.
 
 
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی ایلام ضمن توصیه به زوار اربعین برای رعایت نکات ایمنی و بهداشتی در طول سفر گفت: داشتن ماسک و توجه به مواد غذایی و به ویژه آب آشامیدنی از نکات مهی است که زائران باید به آن توجه کنند.
 
 
عبدالهی با تاکید بر استراحت کافی برای رانندگان وسایل نقلیه گفت: بیشترین مشکلات سال گذشته مربوط به خواب آلودگی رانندگان وسایل نقلیه و به ویژه راننده ها اتوبس ها بود و لازم است که زوار در اتوبوس های به نحوه رانندگی راننده های اتوبوس ها توجه کنند.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار