در حاشیه نماز جمعه سمنان صورت گرفت ؛

امضای طومار مخالفت با FATF

دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای شهرستان سمنان به همت شورای تبیین مواضع این دانشگاه در اقدامی خودجوش با تنظیم طوماری مواضع خود را در حمایت از حقوق ملت و مخالفت با FATF اعلام کرده و نمازگزاران سمنانی نیز آن را امضا کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی استان سمنان  / دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای شهرستان سمنان به همت شورای تبیین مواضع این دانشگاه در اقدامی خودجوش با تنظیم طوماری مواضع خود را در حمایت از حقوق ملت و مخالفت با FATF اعلام کرده و نمازگزاران سمنانی نیز آنرا امضا کردند.

نمازگزاران شهرستان سمنان امروز با امضای طوماری در خصوص مخالفت با FATF و جلوگیری از تضییع حقوق ملت که توسط شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای سمنان تنظیم و امروز در بیرون از مصلی بزرگ شهر نصب شده بود مواضع خود را در قبال این قرارداد اعلام کردند.

در قسمتی از این طومار آمده بود : « با توجه به اینکه گروه ویژه اقدام مالی(fatf) نسخه ایست که در اتاق فکر استکبار جهانی و قدرت های بیگانه برای مصالح خود ایجاد شده که با پیوستن دولت های همسو ،دنباله رو و مرعوب شکل به ظاهر بین المللی میگیرد چرا باید کشور مستقلی مانند جمهوری اسلامی ایران این کنوانسیون را قبول کند؟
چه نیازیست که تمام اقدامات مالی ریز و درشت را خودمان در این جنگ عظیم اقتصادی تحویل اتاق فکر دشمن بدهیم؟
تعریف ما از تروریست ظالمانی همچون شجره خبیثه آل سعود ،رژیم اشغالگر قدس و استکبار جهانی آمریکاست؛
 چه بسا که ما با این اقدام مالی باید خودمان   گروه های مقاومت حزب الله و دیگر مراکز داخلی و خارجی  را که در راستای پیشرفت و حفظ  انقلاب اسلامی در تلاشند را تحریم کنیم.
کدام دولت  همچون کاری را انجام داده یعنی خود را تحریم کرده که انقلاب اسلامی ایران همچون کاری را انجام دهد؟
ما مجلسی میخواهیم که به گفته امامین انقلاب در راس امور باشد ،اموری به صلاح انقلاب و مردم و به ویژه مستضعفین؛ نه سران زر و زور داخلی و خارجی.
ما از تمام نمایندگان مجلس  به ویژه نمایندگان محترم شهرستان های سمنان،گرمسار و دامغان خواستاریم مانند نماینده محترم شاهرود که اعلام کردند به لایحه الحاق بهfatf رای منفی میدهند همین کار شایسته را انجام دهند و به لایحه الحاق به fatf رای منفی دهند.
»


 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار