به مناسبت هفته دفاع مقدس:

تجلیل حجت الاسلام غفاری و مسئول بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد از خانواده شهدای دانشجو/ خانواده شهدا: درهمه حال از رهبر و نظام جمهوری اسلامی حمایت کنید

حجت الاسلام غفاری؛ مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه مسئول بسیج دانشجویی استان با اعضای خانواده دو شهید دانشجو دیدار کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : عصر روز پنشجنبه (5مهر) حجت الاسلام غفاری؛ مدیر امور فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد استان کهگیلویه و بویراحمد به همراه مسئول بسیج دانشجویی استان با حضور در منزل شهیدان سید شجاعت عوض زاده و یدالله پیرایش ضمن دیدار از خانواده این شهدای معزز تجلیل به عمل آوردند.

 

در این دیدار حجت الاسلام غفاری گفت: هدف از این دیدارها قبل از اینکه برای خدمت گذاری به خانواده شهدا باشد این است که خود ما استفاده کنیم و با تعصی از راه آن شهیدان به خودسازیمان کمک کنیم.

 

 

وی تصریح کرد: گفتمان شهدا گفتمان شکرگزاری، مقاومت، ایثار و مداومت است، و ما به خصوص نسل جوان باید از خدا بخواهیم که در مسیر شهدا ثابت قدم باشیم و شکرگزار، فداکرای و از جان گذشتگی شهدا باشیم.

 

حجت الاسلام غفاری با بیان اینکه این دیدارها ما را در بازآفرینی و گسترش گفتمان اصل انقلاب کمک می کند؛ تأکید کرد: باید مدبرانه، مشفقانه و مشتاقانه از اسلام و آرمان های انقلاب دفاع کنیم. اگر به گذشته اسلام و حادثه کربلا و حاکمان روز آن جامعه نگاه کنیم، می بینیم همان نگرش در حکام امروز کشورهای دنیا و سازمان بین الملل وجود دارد.

 

وی افزود: مگر نه اینکه در کربلا سید الشهدا و یارانش را از همه طرف محاصره کردند، از آب تحریم کردند و حتی از یاری رساندن مشتاقان آن حضرت در روز عاشورا جلوگیری کردند؟ امروز نیز شیطان بزرگ به همراه سرسپردگانش قصد دارد، ایران را با حربه های مختلف و تحریم های خصمانه به زانو در بیاورند، اما ایمان دارم ملتی که ادامه دهنده خون سید الشهدا و شهدای دفاع مقدس است در این کارزار پیروز و سرافراز خواهد بود.

 

خانواده این دو شهید معزز ضمن تقدیر و تشکر از حضور این مسئولان؛ گفتند: ما از اینکه فرزندانمان را در راه اسلام و امام حسین (ع) فدا کردیم نه تنها پشیمان نیستیم، بلکه در مقابل خدای خود پیروز و سرافرازیم.

 

همچنین بیان داشتند: (با اشک) حضرت زینب کبری شهادت برادر خود را دید، شهادت برادرزاده های خود را دید و بدتر از آن کاروانشان را با پای پیاده در خار میغلان گرداند و در کوچه و بازار در مقابلشان به شادی و جشن پرداختند،درست است که ما خانواده شهدا پدارن، فرزندان و برادران، خواهران و مادران خود را تقدیم راه امام حسین (ع) کردیم اما ملت ایران نگذاشته اند قلب ما از چنین ناجوانمردی های بشکند.

 

این دو خانواده با بیان اینکه جوانان امروزی شهدا را نه متعلق به خانوداه اشان بلکه متعلق به خودشان می دانند افزود: تنها خواسته ای که از شما داریم این است که در همه حال گوش به فرمان رهبر انقلاب اسلامی باشید و از جمهوری اسلامی که با خون هزاران شهید به دست آمد حمایت نمایید، مبدا همانند کوفیان که امام خود را تنها گذاشتند با ترس از شرایط موجود امام خود را تنها بگذاریم.

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار