واحد خواهران گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید آقایی وندا "مهر" را برای دانش آموزان بی بضاعت با "مهر" آمیختند/ جهادگران دانشجو همچنان پای کار انقلاب هستند

واحد خواهران گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید آقایی وندا دانشگاه آزاد شهرستان گچساران اردوی یک روزه ای را در روستای محروم پاکوه شهرستان باشت برگزار کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : واحد خواهران گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید آقایی وندا دانشگاه آزاد شهرستان گچساران اردوی یک روزه ای را در روستای محروم پاکوه شهرستان باشت برگزار کردند.

سیده اسما پیران جانشین خواهر بسیج دانشجویی حوزه ملاصدرا با بیان اینکه همه اعضای این گروه جهادی را خواهران بسیجی تشکیل میدهند گفت: بیش از 16 خواهر بسیجی در این اردوی یک روزه به مردم محروم روستا در حوزه های پزشکی، سلامت، مشاوره، آموزش و مسائل فرهنگی مذهبی خدمات رایگان ارائه دادند.


 پیران اذعان داشت: این گروه جهادی پیش از این هم در این روستا سابقه فعالیت جهادی داشت، و با توجه به آمار و شناسنامه ای که جهادگران از روستا تهیه کرده بودند، سبد غذایی-بهداشتی شامل ( ماکارونی ،رب گوجه فرنگی،سویا ،روغن، مواد شوینده، شامپو،تایدو...) جهت حمایت از خانواده های کم بضاعت و همچنین بسته های لوازم التحریر برای دانش آموزان در راستای آمادگی هرچه بیشتر آنان برای بازگشایی مدارس تدارک دیده شد.

وی گفت: خواهران جهادگر در سرکشی که از خانواده شهید روستا داشتند در حرکتی خودجوش منزل این شهید بزرگوار را خانه تکانی و سروسامان بخشیدند. همچنین جهادگران با مشاهده وضعیت خانه به کمک خیرین یک دستگاه اجاق گاز تک شعله برای آنان تهیه و به آن ها تحویل دادند.


پیران با اشاره به خدمات پزشکی این گروه جهادی افزود: با حضور دکتر تغذیه و ماما و برپایی ایستگاه سلامت، ویزیت رایگان و مشاوره های درمانی لازم اهالی روستا صورت پذیرفت.

این جانشین خواهر تصریح کرد: جهادگران با بر پای کلاس های آموزشی و فرهنگی برای دانش آموزان و اجرای مسابقات متنوع آنان را برای شروع سال تحصیلی و فعالیت در دیگر برنامه ها مشتاق تر و آماده کردند.

مسئول خواهر گروه جهادی شهید اقایی وندا مهمترین فعالیت های انجام گرفته را اینگونه بیان نمودند :


آموزشی:
۱-عروسک سازی۲-گیره سازی۳-کریستال و گل سازی۴-آموزش زبان خارجه۵-کار با کودک با موضوع عاشورا و نماز و..۵-آموزش ویترای ۶-ورزش

فرهنگی:
۱-دیدار با خانواده شهید ۲-برپایی ایستگاه صلواتی 3_ آموزش احکام
4_تشکیل حلقه صالحین با حضور جهادگران جهت خود سازی وبرگزاری بهتر اردوی جهادی


پزشکی:
۱-حضور دکتر تغذیه۲-حضور ماما جهت مشاوره۳-برپایی ایستگاه سلامت جهت چک کردن  فشار خون و قند خون و..

 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار