مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس در گردهمایی انقلابیون جوان:

استفاده از بنر سربازان اسرائیلی نشان دهنده وجود نفوذی‌ها است/مبارزه با فساد اقتصادی اولویت دانشجویان بسیجی است

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس گفت:در این بنر که در یکی از میادین اصلی شهر است از سربازان رژیم صهیونیستی برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس استفاده شده که این نشان دهنده وجود همان نفوذی‌هاییست که به دنبال انقلاب‌زدایی هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / در مجمع سراسری مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان فارس با عنوان جوان انقلابی پرچمدار مطالبه‌گری و عدالت‌طلبی که صبح امروز در سالن امام علی (ع) سپاه فجر فارس برگزار شد، اسماعیل قزل‌سفلی فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس اظهار داشت: این هشتمین مجمع است که برگزار می‌شود و تا عصر امروز در چند بخش ادامه دارد.
 

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه در مجمع سراسری مسئولان بسیج دانشجویی فارس کارگاه‌های تخصصی و موضوعی در قالب 10 کارگاه برگزار می‌شود افزود: همچنین مجامع بسیج دانشجویی و انتخابات شورای تبیین مواضع دانشجویی نیز از برنامه‌های پیش‌بینی شده این مجمع است.
 

قزل سفلی با بیان تحلیلی از وضعیت موجود در کشور بیان کرد: امروز ما با دو جبهه داخلی و خارجی همزمان دست و پنجه نرم می‌کنیم که جبهه خارجی آن به رهبری آمریکا به عنوان استکبار جهانی است و در پی آن به دنبال ایجاد فضای روانی در کشور هستند.
 

وی با اشاره به اینکه نرخ دلار هر روز بالا و پایین می‌شود و برابر گفته کارشناسان سه درصد از مبادلات اقتصادی با دلار بالای 15 هزار تومان است افزود: متاسفانه داخل کشور کسی را نداریم که پاسخگو باشد، گرانی افسار گسیخته در جامعه نیز نگران کننده است.

 

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با طرح این سوال که به راستی چه کسی نرخ دلار را تعیین می‌کند و این افزایش بخاطر چیست خاطرنشان کرد: اگر این جهش طبیعی است به مردم گفته می‌شود و و اگر طبیعی نیست به دست کدامین دست‌ها است.

 

وی خواستار تبیین شرایط و تشریح صادقانه مشکلات با مردم شد و افزود: نمی‌توانیم بگوییم مشکل نداریم و باید بگوییم این مشکلات چه ریشه‌هایی دارد.

 

قزل‌سفلی بیان کرد: امروز متاسفانه شبکه‌هایی است که می خواهد کار را به جایی برساند که مردم را تسلیم کنند و بدانند که در این مورد راه به جایی نمی‌برند.

 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس همچنین در سخنان خود از طرح مورد استفاده در یکی از بنرهای نصب شده دفاع مقدس در شیراز انتقاد کرد و افزود: در این بنر که در یکی از میادین اصلی شهر است از سربازان رژیم صهیونیستی برای انتقال مفاهیم دفاع مقدس استفاده شده و این نشان دهنده وجود همان نفوذی‌ها است که به دنبال انقلاب‌زدایی هستند و اینکه چیزی از انقلاب نماند و با پیشرفت و استقلال ما مشکل دارند.

 

وی خطاب به مسئولان بسیج دانشجویی مراکز دانشگاهی استان فارس گفت: در شرایط کنونی در هر دانشگاه و هر شهرستان هستید مبارزه با فساد اقتصادی اولویت شما باشد.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان فارس تصریح کرد: نباید بگذاریم انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها غریب باشد و امام رهبری در فضای مجازی تنها باشند. توکل و توسل را فراموش نکنید و یادتان باشد همه چیز در اراده خدا است.

 

وی با اشاره به اینکه در 15 دانشگاه استان فارس پیکر شهدای گمنام خاکسپاری شده  گفت: دانشجویان اجازه ندهند، این شهدا غریب و مظلوم بمانند،بلکه روحیه منطقی اندیشیدن را در خودشان تقویت کرده و حرف‌هایشان نیز فنی و تخصصی بوده و اهل مجاهدت باشند.

 

قزل‌سفلی با تاکید بر اینکه عشق به ولایت اصل است و باید افق دیدمان را با افق دید رهبری تنظیم کنیم بیان کرد: شما دیده بان انقلاب و مدافع انقلاب هستید و نباید اجازه دهید با فضای مجازی و رسانه بر ذهن ما غلبه کنند.

 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه یک ضلع ماموریت ما بسیج‌گری و جذب است گفت: باید به سمت سال اولی‌ها رفت، جذب گفتمانی را مورد توجه قرار داد و دانشجویان را با کتاب انس دهند.

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار