مسئول گروه جهادی شهید طیاری:

خدمت رسانی گروه جهادی شهید طیاری در مناطق محروم شهرستان فاریاب

عبدالله سالاری مسئول گروه جهادی شهید طیاری: اردوی جهادی شهریور 97 در مناطق محروم شهرستان فاریاب و با حضور ۲۵ نفر از جهادگران در عرصه‌های عمرانی، آموزشی و فرهنگی برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /امیر عبدالله سالاری مسئول گروه جهادی شهید طیاری در رابطه با فعالیت های این گروه گفت: اردوی جهادی شهریور 97 در شهرستان فاریاب، بخش حور، روستای حور چاه نارنج با شرکت ۲۵ نفر از جهادگران در عرصه‌های عمرانی، آموزشی و فرهنگی برگزار گردید.

 

وی افزود: در زمینه آموزشی و فرهنگی کلاس‌های آموزش قرائت قرآن، تصحیح نماز، آشنایی با نهج البلاغه، آموزش احکام و نقاشی برگزار گردید؛ همچنین پخش کلیپ و فیلم انقلابی بر روی ویدویو پروژکتور در قالب سینما روستا از برنامه‌های جذاب فرهنگی این گروه بوده است.

 

سالاری گفت: این گروه با شرکت در برنامه ورزشی اهالی، تشکیل جلسات گفتمان انقلابی با اهالی روستا و جلسات درون گروهی و خودسازی برای اعضای گروه سعی در نهادینه کردن فرهنگ انقلاب داشته است.

 

مسئول گروه جهادی  شهید طیاری اظهار داشت: کارگروه عمرانی بعد از نیاز سنجی و برنامه ریزی، مرحله اول پروژه خانه عالم شامل آرماتور بندی و بتن ریزی کف را به اتمام رساند و ان شاالله در اردوهای بعدی ساخت خانه‌ی عالم به اتمام برسد تا زمینه حضور روحانیون فراهم شود.

 

انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار