مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر:

گروه های جهادی پل ارتباطی مردم و مسئولان

پهلوان مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر: گروه های جهادی با شناسایی مشکلات مردم، به پل ارتباطی با مسئولان تبدیل شده اند و ان شاالله با همیاری مسئولان اقدامات موثری برای رفع این مشکلات انجام شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /پهلوان مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر در رابطه با فعالیت های جهادی در این شهرستان اظهار داشت: در این شهرستان دو گروه جهادی مشغول فعالیت هستند، یکی گروه خادم الشهدا متشکل از جهادگران خواهر از دانشگاه پیام نور بردسیر و یکی دیگر گروه میثاق با شهدا متشکل از برادران جهادگر دانشجو از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بردسیر.

 

پهلوان گفت: از سیزدهم شهریور امسال هر دو گروه به روستای شیرینک از توابع بخش گلزار شهرستان بردسیر اعزام شدند که اردوی گروه خادم الشهدا تا 20 شهریور و میثاق با شهدا تا 22 شهریور ادامه یافت.

 

وی در مورد فعالیت این گروه ها اظهار داشت: گروه خادم الشهدا بیشتر در بخش فرهنگی، مشاوره ای و اقتصاد مقاومتی فعال بود و گروه میثاق باشهدا هم در بخش عمرانی فعالیت داشته است.

 

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر ادامه داد: یکی از فعالیت های گروه خادم الشهدا ایجاد گروه های مشاوره خانواده در زمینه مشاوره ازدواج، جلوگیری از طلاق و تربیت فرزندان بود.

 

پهلوان افزود: این گروه در زمینه اقتصاد مقاومتی کلاس های آموزش چرم دوزی، پته دوزی و معرق داشته است تا زنان روستایی با بکارگیر این مهارت ها بتوانند به اقتصاد خانواده کمک کنند.

 

وی در مورد فعالیت های این گروه جهادی گفت: علاوه بر فعالیت های یاد شده گروه خادم الشهدا با برگزاری بازی های تربیتی و کلاس نقاشی برای کودکان سهم بسزایی در افزایش نشاط و امید در مردم داشته است.

 

مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر در مورد فعالیت های گروه میثاق با شهدا گفت: عملیات ساخت 2 عدد سرویس بهداشتی و حمام برای خانواده های بی سرپرست در همین مدت کوتاه انجام شد و پی ریزی 3 سرویس دیگر هم انجام شده است.

 

پهلوان تصریح کرد: برای شناسایی افراد ناتوان و مستمند از معتمدین روستا و کمیته امداد استفاده شده است و ان شاالله در آینده ساخت دو واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد با همکاری این نهاد، مردم روستا، پایگاه مقاومت گلزار و بخشداری شروع خواهد شد.

 

وی افزود: گروه های جهادی با شناسایی مشکلات مردم، به پل ارتباطی با مسئولان تبدیل شده اند و ان شاالله با همیاری مسئولان اقدامات موثری برای رفع این مشکلات انجام شود.

 

پهلوان اظهار داشت: طبق برنامه ریزی صورت گرفته سه تا چهار سال آینده تمامی اردوهای جهادی در همین روستا برگزار می شود تا اثر بخشی کار افزایش یابد.

 

در انتها مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بردسیر مراتب تقدیر و تشکر خود و جهادگران را از مسئولین بخصوص سپاه بردسیر حوزه نگار، بخشدار نگار، ده یار شیرینک و مدیر مدرسه روستای شیرینک اعلام کرد.

 

انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار