فرمانده جبهه مقاومت در اردبیل؛

پرورش عالم مجاهد، وظیفه اصلی دانشگاهیان است

فرمانده جبهه مقاومت در جمع اساتید دانشگاه آزاد اردبیل به تبیین اهمیت محیط علم و دانش پرداخت و گفت: اگر شما در دانشگاه عالم مجاهد تربیت کرید به وظیفه خود عمل کرده اید در غیر این اینصورت مقابل خون شهدا مسئول هستید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییپیش از ظهر امروز نشست بصیرت افزایی به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با سخنرانی سردار رحیم نوعی اقدم از فرماندهان جبهه مقاومت و حضور پر شور اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در سالن اجلاس این دانشگاه برپزار شد.

سردار نوعی اقدم در ابتدای این نشست به مقایسه دفاع مقدس با نهضت عاشورا پرداخت و گفت: مقاومت اسلامی  امروز ادامه هشت سال دفاع مقدس است.

وی به تبیین اهمیت محیط علم و دانش پرداخت و گفت: اگر شما در دانشگاه عالم مجاهد تربیت کرید به وظیفه خود عمل کرده اید در غیر این اینصورت مقابل خون شهدا مسئول هستید.

این فرمانده دوران دفاع مقدس در ادامه سخنان خود به ارایه تحلیل در خصوص مشابهت های عرصه دفاع مقدس و مقاومت اسلامی پرداخت و گفت: دشمن در هر دو دوره دفاع مقدس و مقاومت اسلامی یکی است و دشمن اصلی آمریکاست و اسرائیل و اروپا او را همراهی می کند.

نوعی اقدم در پایان سخنان خود به توان ایران اسلامی در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: دشمن در محاسبات خود از توان ایران اسلامی هم در دفاع مقدس و هم در مقاومت اسلامی دچار اشتباه شده است چونکه دشمن فقط به توان فیزیکی نگاه می کند در حالیکه از توان غیر فیزیکی ما غافل هست به همین دلیل دچار اشتباه می شود.

وی تصریح کرد: در هر دو جنگ دشمن به اهداف خود نرسید و اراده ایران اسلامی حاکم شده است برای اینکه توان اصلی ما نیروی ایمان و رهبری شجاع و اطاعت پذیری از ولایت است که در جنگ نابرابر ما را پیروز میدان کرده است.

انتهای پیام/

سردار نوعی اقدم
سردار نوعی اقدم
 
برچسب‌ها: 

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار