شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهید زین الدین زرقان در بیانیه‌ای:

حمله‌ی تروریستی اهواز نشان از ضعف دشمنان در رویارویی با سربازان جان بر کف ایران داشت

حمله ناجوانمردانه و وحشیانه که منجر به شهادت و مجروح شدن مردم بی دفاع و غیور مردان نیروهای عزیز مسلح در شهر دلیران، اهواز شد و نشان از ضعف دشمنان در رویارویی در برابر سربازان جان بر کف ایران را داشت به شدت محکوم می کنیم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهید زین الدین زرقان در پی حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در شهر اهواز که منجر به شهادت و مجروح شدن تعدادی از هموطنانمان شد بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

لشکر خدا همیشه پیروز است. دفاع از اسلام، حق و آزادی تمام شدنی نیست، همیشه تاریخ دشمنان با تمام توان و با خباثت در پی ضربه زدن به این حرکت عظیم هستند.

می گویند شما در دفاع از خود نیازی به سلاح و امکانات و موشک ندارید!!!دفاع یک امر واجب در برابر حمله است!  آمادگی هم نیاز واجب برای دفاع!!!


حمله ناجوانمردانه و وحشیانه که منجر به شهادت و مجروح شدن مردم بی دفاع و غیور مردان نیروهای عزیز مسلح در شهر دلیران، اهواز شد و نشان از ضعف دشمنان در رویارویی در برابر سربازان جان بر کف ایران را داشت به شدت محکوم کرده و این ترسوها بدانند که نیروهای مسلح کشورمان در کنار مردم آگاه و همیشه در صحنه مان آماده تر از همیشه، توطئه های اربابان شان را خنثی خواهند کرد حتی تا آخرین قطره خون پاکشان.


"بسیج دانشجویی شهید زین الدین زرقان" حمله تروریستی اهواز را محکوم کرده و آمادگی خود را برای دفاع از اسلام و آزادگی تحت اوامر ولی امر مسلمین امام خامنه ای اعلام می‌دارد.

و من الله توفیق

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار