با حضور مسئولین ناحیه دانشجویی فارس

آیین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد

در این مراسم از زحمات امیرحسین محسن زاده مسئول سابق حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تقدیر و حسین رحیمی به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز معرفی شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /آئین تکریم و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، امروز شنبه ۳۱ شهریورماه 97 با حضور با حضور اسماعیل قزل سفلی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس، حجت الاسلام و المسلمین کاظمی مسئول حوزه نمایندگی ناحیه بسیج دانشجویی فارس، دکتر عزیزی معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر کشفی قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی شیراز  و اعضای بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار شد.


در این مراسم از زحمات امیرحسین محسن زاده مسئول سابق حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تقدیر و حسین رحیمی به عنوان مسئول جدید حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شیراز  معرفی شد.


مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه بدانید که بسیجی بودن  خوب است ولی بسیجی ماندن مهم است در ادامه بیان داشت: در شرایط فعلی عمار گونه روشن گری کردن مهم است، در شرایطی که دشمن در حوزه های مختلف صف آرایی کرده است، همانگونه که می شود در کربلا بود ولی عاقبت به خیر نشد، مانند برخی که در کربلا بودند و عاقبت به خیر نشدند.


وی در ادامه افزود: البته بسیج دانشجویی مقابل جریان عناد است و با این مقابله می‌کند ولی از طرفی هم  بسیج دانشجویی با رویکرد علمی، تربیتی ظرفیتی برای همه سلیقه های فکری داخل دانشگاه خواهد بود.


قزل سفلی گفت: در آستانه ورود به دهه پنجم انقلاب اسلامی باید مواجهه تخصصی با مسائل و مشکلات کشور کنیم که ما در قالب قرارگاه شهید احمدی روشن آن را دنبال می کنیم.


مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس بااشاره به مطالبات حضرت آقا در حوزه سلامت اظهار داشت: در حوزه سلامت که مطالبات حضرت آقا هم هست در بعد نقش آفرینی تخصصی، کارگروه سلامت را تشکیل دادیم که جناب محسن زاده مسئول سابق حوزه بسیج علوم پزشکی از این پس مسئولیت کارگروه سلامت را عهده دار می‌شوند.


استفاده از ظرفیت ادوار بسیج دانشجویی داخل دانشگاه علوم پزشکی و تعامل خوب با مسئولین همراه و دل سوز این دانشگاه و جو صمیمی و گرم دانشجویان بسیجی توصیه فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی به حسین رحیمی مسئول جدید بسیج دانشجویی بود.


قزل سفلی در پایان گفت: اولا ما امروز بیشتر به کیفیت مدافعان انقلاب اسلامی نیاز داریم تا کمیت، دوما به استاد و کارمند دانشگاه عشق بورزید و از وجود آنها استفاده کنید، سوما بینش و رویکرد شما در برخورد و  رویکرد تخصصی و علمی با مشکلات و مسائل باشد شما باید پناهگاه همه سلیقه های فکری باشید، توجه ویژه به دانشجویان جدیدالورود ودانشجویان کم بضاعت دانشگاه نیز از وظایف بسیج دانشجویی است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار