شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز خطاب به قوه قضائیه:

در کشف و پیگیری جرائم اقتصادی دقت، سرعت عمل و همت جهادی به خرج دهید/محتکران از خشم ملت انقلابی در امان نخواهند ماند

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز از کلیه‌ی مسئولان قضایی و نهاد های عالیه نظارتی دقت و سرعت عمل و همت جهادی در کشف و پیگیری جرائم اقتصادی و رساندن مجرمان به سزای اعمالشان را مطالبه می نماید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در خصوص برخورد قوه قضائیه با متهمان اقتصادی و اخلال گران بازار بیانیه ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:


بسم الله الرحمن الرحیم

یا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لا تَأْکُلُوا أَمْوالَکُمْ بَیْنَکُمْ بِالْباطِلِ إِلَّا أَنْ تَکُونَ تِجارَةً عَنْ تَراضٍ مِنْکُمْ

این روز ها که دشمنان مستکبر پا روی گلوی اقتصاد کشور گذاشته و هر روز بیش از پیش فشار های اقتصادی و تحریم های ظالمانه را علیه کشورمان به کار می‌بندند؛ اخباری که بیشتر از دشمنی آن کشور ها قلب ملت و انقلاب را به درد آورده ؛ عناد و سنگدلی عده ای کوردل داخلی بوسیله احتکار کالاهای اساسی زندگی مردم در انبارها با قصد بر هم زدن نظام اقتصادی کشور و کسب سود نامشروع است.


با توجه به تبلیغات سوء رسانه ای دشمنان در ناکارآمد نشان دادن نظام مقدس اسلامی در تهیه ی مایحتاج اولیه زندگی مردم ؛ هر روز اخبار کشف موارد احتکار و فساد در سیستم مدیریتی به داخل و بیرون از کشور مخابره می‌شود که در پاره ای از موارد هم متاسفانه صحت اخبار تایید می شود.


تا جایی که قوه ی محترم قضائیه با کسب اجازه از رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) اقدام به برگزاری دادگاه های ویژه جهت بررسی ضرب الاجلی به پرونده متهمان اقتصادی و اخلال گران بازار ارز و سکه می‌کند.


اما جای تأمل بسیار دارد که آیا سیستم نظارتی کشور تا به امروز و قبل از حکم حکومتی حضرت آقا؛ بصورت دقیق و هوشمندانه به وظایف خود عمل کرده است یا خیر!


با توجه به شرایط ویژه و حساس کشور در این گذرگاه تاریخی و تلاش های شبانه روزی دشمنان خارجی در جهت بر هم زدن نظم کشور و اعمال مجدد تحریم ها و با توجه به فشار های اقتصادی ای که زندگی اقشار کم درآمد را با دشواری روبرو کرده است.


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز از کلیه‌ی مسئولان قضایی و نهاد های عالیه نظارتی دقت و سرعت عمل و همت جهادی در کشف و پیگیری جرائم اقتصادی و رساندن مجرمان به سزای اعمالشان را مطالبه می نماید.


همچنین به محتکران و برهم زنندگان داخلی بازار ارز و سکه هشدار می‌دهیم در صورتی که اقدامات خرابکارانه‌ی شما دنیا پرستان باعث رفتن فلش ناکارمدی به سمت انقلاب شود، مردم شما را به چشم همان دشمنان خارجی نگاه کرده و از خشم ملت بصیر انقلابی در امان نخواهید ماند.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار