با حضور دانشجویان جهادگر؛

اردوی جهادی گروه شهیده ناهید فاتحی کرجو استهبان در منطقه رونیز سفلی این شهرستان برگزار شد

گروه جهادی شهیده ناهید فاتحی کرجو بسیج دانشجویی استهبان با حضور در منطقه رونیز سفلی از توابع شهرستان استهبان به خدمات فرهنگی، تربیتی و آموزشی به مردم محروم این منطقه پرداختند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /گروه جهادی شهیده ناهید فاتحی کرجو بسیج دانشجویی استهبان در قالب رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان محمد رسول الله 2 با حضور در منطقه رونیز سفلی از توابع شهرستان استهبان به خدمات فرهنگی، تربیتی و آموزشی به مردم محروم این منطقه پرداختند.


در این اردوی دو روزه در چهار نوبت صبح و عصر دانشجویان با تدارک برنامه هایی جذاب مهمان کودکان و نوجوانان منطقه بودند و احکام نماز و محارم را آموزش داده و جهت جذاب سازی برنامه درکنار آموزش ها کاردستی و بازی های فکری فیزیکی و مسابقات  نیز گنجانده شد.


همزمان با اولین ساعات استقرار گروه در منطقه احمدی جابری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه استهبان به همراه مسئول حوزه نمایندگی و مسئول حفاظت این ناحیه در کنار دانشجویان گروه حضور پیدا کرده و ضمن بازدید، دقایقی با جهادگران گفتگو کردند.


 در ادامه این رزمایش خدمت، بیان احکام دختران و بانوان توسط روحانی گروه خواهر بامحبت و همچنین با حضور کارشناس مسائل اعتیاد خواهر عاطفی مشاوره فردی در این خصوص انجام شد.


از دیگر برنامه های گروه حضور سرکار خانم بحری کارشناس طب سنتی و ویزیت اهالی منطقه؛ برگزاری مسابقات تیراندازی برای نوجوانان و جهادگران بود که در آخر به دختران فعال و برگزیده در کلاس ها و مسابقات جوایزی اهدا شد.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار