جهاد ادامه دارد:

برگزاری اردوی جهادی گروه بسیج دانشجویی خواهران شهید احمدی‌روشن در دژسلیمان گچساران+تصاویر

گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن گچساران متشکل از ۹خواهر جهادگر درر وستای دژ سلیمان ارتوابع شهرستان گچساران در تاریخ ۱۵شهریور۹۷ برگزار شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن گچساران متشکل از ۹خواهر جهادگر درر وستای دژ سلیمان ارتوابع شهرستان گچساران در تاریخ ۱۵شهریور۹۷ برگزار شد.

 

گروه جهادی بسیج دانشجویی شهید احمدی روشن گچساران متشکل از خواهران جهادگر در روستای دژ سلیمان از توابع شهرستان گچساران در تاریخ ۱۵شهریور۹۷ برگزار شد.

آپلود عکسدر این اردو عمده فعالیت های جهادگران معطوف به اجرای برنامه های فرهنگی نظیر برپایی ایستگاه سلامت، بازدید از خانواده شهدا و برگزاری زیارت عاشورا و غبار روبی گلزار شهدای روستا بود.


آپلود عکس
از دیگر کارهای اجرا شده توسط جهادگران می توان به شناسنامه دار کردن روستا به همراه شناسایی تعداد خانوار و تعداد افراد بی بضاعت و کم درامد و کسانی که دارای بیماری های خاص،معلول و.. بودند اشاره کرد، و بر اساس شناسایی های اناجم شده به  ۴۰دانش آموز  لوازم تحریر برای شروع سال جدید تحصیلی اهدا شد.
آپلود عکس
 مشارکتعمومی و همکاری اهالی روستا در اجرای برنامه ها و همچنین شرکت در کلاس ها و مراسمات مختلفاز نکات قابل توجه این اردو به شما می رود.

همچنین اهالی روستا با توجه به نزدیک بودن ایام محرم و کمبودهای روستا جهت برگزاری این مراسم  از جهادگران درخواست تهییه سیستم صوتی برا مسجد داشتند تا نوای اذان و نماز و مراسمات مذهبی خصوصا در ماه محرم در روستا طنین انداز شود، خوشبختانه با پیگیری  جهادگران و کمک خیرین سیستم صوتی تهیه و در اختیار آن ها قرار گرفت.


آپلود عکس
اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در بخش فرهنگی وآموزشی و شامل موارد زیر می باشد:

۱-اموزش کارگاه خیاطی
۲-آموزش گونی بافی
۳-ویترای
۴-کلاس های نقاشی با موضوع مشخص ومفهمومی حجاب و نماز
۵- برپایی کلاس های قصه گویی(واقعه عاشورا)به دلیل نزدیک شدن به دهه محرم
۶-احکام و پرسش وپاسخ درمورد نماز و روزه و…
۷-برگزاری حلقه صالحین با موضوع(بصیرت افزایی و فلسفه حجاب)
۸-برگزاری جشن تولد برای یکی از بچهای اهالی روستا
آپلود عکس
در حوزه برپایی ایستگاه سلامت اهالی روستا مواردی از قبیل بینایی سنجی،تنظیم فشار و قند خون، بهداشت فردی و مشاوره در دستور کار قرار گرفت.


آپلود عکسآپلود عکس

آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار