اعزام 19 گروه تخصصی جهادی دانشجویی در رزمایش اقتدار عاشورائیان/ پایان شهریور از فعالیت دانشجویان جهادگر در بخش مسکن محرومان بهره برداری و رونمایی خواهد شد

۱۹گروه تخصصی جهادی دانشجویی در رزمایش اقتدار عاشوراییان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی وبنیاد نخبگان استان به حاشیه شهرهای بزرگ استان و محله های آسیب پذیر داخل شهر و روستاهای دورافتاده از ۹شهریور تا ۳۱ شهریور اعزام می شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: شهرام مهدوی مطلق در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی گفت: ۱۹گروه تخصصی جهادی دانشجویی در رزمایش اقتدار عاشوراییان با همکاری دانشگاه علوم پزشکی وبنیاد نخبگان استان به حاشیه شهرهای بزرگ استان و محله های آسیب پذیر داخل شهر و روستاهای دورافتاده از ۹شهریور تا ۳۱ شهریور اعزام می شوند.


وی افزود: این اعزام ها درحالی است که تا قبل از این ۲۱گروه جهادی دانشجویی در ۵۳ روستای استان در ایام تابستان از اول تیرماه تا ۸شهریور در دوره های ۱۰ تا ۱۲ روزه حضور داشتند و در عرصه ها و حوزه های مختلف عمومی و تخصصی به خدمت رسانی پرداختند.


مهدوی تصریح کرد: اعزام مجدد این گروه ها در راستای هم افزایی و مشارکت در رزمایش سراسری اقتدار عاشوراییان است، که در این دوره اعزام ها تخصصی تر و در عرصه های مختلف سلامت، مشاوره در حوزه خانواده، جوانان و ... ، فرهنگی و آسیب های اجتماعی هستند، این گروه ها اغلب در نقاط آسیب پذیر و حاشیه شهرها به اجرای ماموریت می پردازند.


مسئول بسیج دانشجویی با اشاره به لزوم تداوم اردوهای جهادی در همه بازه های فصلی و زمانی گفت: در کنار این گروه های تخصصی، اقدامات خیریه، تهیه و توزیع پوشاک و نوشت افزار برای دانش اموزان و خانواده های بی بضاعت و آبرومند جهت اینکه سال جدید تحصلی را با دغدغه کمتری آغاز کنند نیز در دستور کار قرار دارد.

 

مهدوی بیان داشت:  همچنین بسته های غذایی برای خانواده های نیازمند که از قبل شناسایی شده اند، نیز توسط دانشجویان با همکاری موسسات خیریه و افراد خیر انجام می شود. 

 

وی افزود: تاکنون در این بخش هزاران بسته حمایتی توزیع شده و این خدمات تا ۳۱ شهریور ادامه خواهد داشت و انشالا در پایان شهریور بخشی از خدمات این عزیزان در حوزه های مسکن محرومان، بهره برداری و رونمایی خواهد شد .

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار