پس از زیر سؤال بردن توزیع بسته غذایی میان محرومان صورت گرفت؛

واکنش مسئول بسیج دانشجویی در خصوص توزیع بسته‌های غذایی

شهرام مهدوی‌مطلق نیز در توئیت خود جوابیه‌ای به این گونه اظهارات در خصوص توزیع بسته‌های غذایی داده که از نظر خوانندگان می‌گذرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : بسیج دانشجویی و آستان قدس رضوی همواره برای محرومیت زدایی و امدادرسانی به محرومان تلاش‌های زیادی در سطح استان انجام داده اند که آنها علاوه ایجاد زیر ساخت‌ها اقدام به توزیع مواد عذایی میان محروم مناطق مختلف کردند.

در جدیدترین اقدام از سوی جهادگران دانشجو جهت تداوم اردوهای جهادی اقدام به توزیع سبدهای غذایی و پخش غذای گرم بین خانواده های محروم شهرها و روستاهای استان کرده اند.


طی چند روز اخیر شاهد اظهاراتی در خصوص توزیع بسته‌های غذایی از سوی برخی افراد بودیم که همین موجب شد تا نسبت به این اظهارات مواضعی اتخاذ شود.


شهرام مهدوی‌مطلق نیز در توئیت خود جوابیه‌ای به این گونه اظهارات در خصوص توزیع بسته‌های غذایی داده که از نظر خوانندگان می‌گذرد؛

 

 

 بیش از هزار بسته غذای گرم بین مردم نیازمندان حاشیه شهر گچساران و روستاهای اطراف آن به مناسبت عید بزرگ غدیر خم توسط بسیج دانشجویی شهرستان گچساران و همکاری هئیت عاشق الحسن شهر گچساران توزیع شد.

 

 

توزیع بیش از 80 سبد غذایی شامل اقلام ضروری (برنج،روغن، ماکارانی، رب و...) توسط گروه جهادی میثاق بسیج دانشجویی شهرستان کهگیلویه بین افراد نیازمندی که طی اردوهای جهادی شناسایی شدند.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار