شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های شهرستان دامغان بیانیه منتشر کرد ؛

آقای حسن بیگی قطعا میزان ، حال فعلی افراد است.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های دامغان پیرامون صحبت های اخیر نماینده محترم شهرستان دامغان بیانیه ای منتشر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های دامغان پیرامون صحبت های اخیر نماینده محترم شهرستان دامغان بیانیه ای منتشر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم
نماینده مردم شریف شهرستان دامغان جناب آقای مهندس حسن بیگی
سلام علیکم ؛
شعارهای انقلابی شما در ایام انتخابات ما را امیدوار کرده بود که نماینده اصول مدار و دلسوز برای احقاق حقوق مردم در مجلس شورای اسلامی خواهید بود.
امّا مواضع و رفتارهای اخیر شما رنگ و بوی آن شعارها را ندارد.  
چه اتفاقی افتاده که مواضعتان این چنین تغییر کرده است ؟؟
نکته ای که ما را برآن داشت تا این نامه را به جنابعالی ارسال کنیم، سخنانتان در جلسه ستاد بازآفرینی شهری استان سمنان بود که در اوج ناباوری خطاب به آقای مهندس آخوندی فرمودید:
« من عاشق ایشان هستم به دلیل اینکه در هر مقطعی جهادی فکر میکند ، جهادی حرکت میکند، ملی فکر میکند و به اسلام و به ملت فکر میکند. »
جناب آقای حسن بیگی؛
آقای آخوندی در همایش جامعه مهندسی و مدیریت اخلاق صریحاً از اقتصاد لیبرالی تمام قد دفاع کرده و توسعه و عدالت را در گِرو لیبرالیسم ‌دانستند .
بیان این سخنان از سوی یک مقام عالی رتبه دولت و دفاع شما از شخص ایشان قطعاً باعث ناامیدی مدیران جهادی و انقلابی در سطح استان و کشور      می شود.
البته ابهامات متعددی در مورد آقای آخوندی وجود دارد، که جریان دانشجویی بارها به این ابهامات اشاره کرده  و خواستار شفافیت در مورد آن ها بوده است. امّا متاسفانه با زدن برچسب هایی به موذنین جامعه، از روشنگری در این موارد طفره رفته اند.
وجود این ابهامات و عدم شفاف سازی آن موضوعات از طرف جناب آخوندی، حتی صلاحیت مدیریت و تصدی مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی را توسط ایشان دچار مشکل میکند. چه برسد به این که شخصی را که این چنین از لیبرالیسم دفاع میکند و بر طبق روال معمول اکثر مدیران حاکم در دولت راه حل مسائل را در خارج از کشور جستجو میکنند، در زمره مدیران جهادی قرار دهیم.
از طرف دیگر ناکارآمدی وسیعی در وزارت راه و شهرسازی مشاهده می شود از جمله آن ها میتوان به مدیریت ضعیفی که جناب وزیر راه در حادثه برخورد قطار در حوالی دامغان، سقوط هواپیما در یاسوج، کشتی سانچی و بسیاری موارد دیگر داشتند اشاره کرد. این مطالب نشان دهنده آن است که در زمان حال این وزارت خانه حتی بویی از مدیریت جهادی نبرده است.
آقای حسن بیگی قطعاً میزان، حال فعلی افراد است. این که شخصی احتمالاً بنیان گذار یک سیستم نیک بوده، تضمینی ایجاد نمیکند امروز هم به اندیشه های گذشته خود پایبند بماند.
با توضیحات فوق، دلیل اعطای عنوان مدیر جهادی و ملی به آقای آخوندی توسط شما برایمان قابل درک نیست.
امیدواریم ابراز علاقه شما به ایشان صرفاً یک علاقه شخصی بوده و در مرحله انجام وظایف شرعی و قانونی نمایندگی شما تاثیری نداشته باشد.
اِن شاءالله با ارج نهادن به مطالبه برحق دانشجویان بسیجی و مردم شریف شهرستان دامغان که با آرای خود شمارا به نمایندگی پذیرفتند جوابی درخور و مناسب برای این صحبت خود داشته باشید.

والعاقبه للمتقین
شورای تبیین مواضع دانشگاه های شهرستان دامغان

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار