آیین اختتامیه دهمین طرح ولایت دانشجویی استان کرمانشاه برگزار شد

آیین اختتامیه دهمین دوره طرح ولایت دانشجویی دانشگاه‌های استان کرمانشاه با حضور ویژه دکتر مهدی تلوری، مسولین، اساتید و دانشجویان حاضر در طرح برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: مهدی تلوری، استاد دانشگاه تهران در نشست صمیمی با دانشجویان طرح ولایت کرمانشاه اظهار داشت: تفکر بسیج و بسیجی امروزه دارای جایگاهی ارزشمند است، به طوری که انقلاب و ایران اسلامی را حفظ کرده و هم شمیم خوش آن در خارج از مرزها و حدود جغرافیایی مورد استقبال مسلمانان قرار گرفته است.

استاد دانشگاه تهران با بیان اینکه اگر نسل جوان به سلاح آگاهی و بصیرت مجهز شوند خواهند توانست در مقابل توطئه های دشمنان با تدبیر و هوشیاری حرکت کنند عنوان کرد: دانشجویان باید از این فرصت دست یافته برای کسب و بهره وری هر چه بیشتر بهترین استفاده را نمایند.

 تلوری با بیان اینکه امروز تفکر بسیجی فراتر از مرزها پیش رفته است بر لزوم تشریح ضرورت انقلابی بودن و انقلابی ماندن در برهه حساس کنونی تاکید کرد: .برای حفظ کشورهای اسلامی با الهام گرفتن از تفکر بسیجی به صورت جدی باید قدم برداشت در این صورت تا اندازه زیادی ملل مختلف به اوج عزت و استقلال خواهند رسید.

وی گفت: باید برای رسیدن به قله پیشرفت ، سعادت و مسیر پیش رو از  آموزه های شهدا بهره گرفت.

ایشان در ادامه افزود: امروز باید با مفسدان و عوامل بیگانه آن در داخل برخورد کنیم و جلوی سوء مدیریت ها را در داخل بگیریم تا به نتیجه برسیم.

 

 

صلاح الدین قره تپه در این مراسم که با حضور اساتید، مسئولین و 100نفر از دانشجویان حاضر در طرح برگزار شد با اشاره به برنامه های انجام شده در طول 10 شبانه روز از برگزاری دهمین دوره طرح ولایت دانشجویی اظهارداشت: در این دوره از حضور اساتید کشوری و استانی و همچنین برنامه های مختلف در راستای هر چه پر بار تر شدن طرح ولایت بهره مند شدیم.

 

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمانشاه ضمن تشکر از دانشجویان دانشگاه رازی و دیگر خادمین دانشجویی که در برگزاری این دوره مساعدت کردند گفت: انقلاب از ما خودسازی، جامعه‌سازی و انجام درست وظایف را می‌خواهد. یکی از شاخصه‌های بارز طرح ولایت این است که دانشجویان را دغدغه‌مند به‌بار می‌ آورد و باید سعی شود که این دغدغه‌ها حفظ و رشد پیدا کنند.

 

وی با بیان اینکه نسل جدید و جوانان ایران اسلامی باید به معنای واقعی کلمه با ویژگی یک فرد انقلابی آشنا شوند گفت: در طول این دوره دانشجویان با دوره های مختلف دینی و سیاسی و بصیرتی آشنا شدند و با کسب آگاهی های بسیار می توانند از تندبادهای مختلف با امنیت بیشتر و آسوده تر بگذرند.

 

 

 

 

 

 

 

-

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار