بسیج دانشجویی استان لرستان:

جلسه چالشی، صریح و شفاف دانشجویان بسیج دانشجویی استان لرستان با نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی

در ادامه سلسله جلسات مطالبه گری و پرسش پاسخ، بسیج دانشجویی دانشگاه های استان لرستان با نمایندگان و مسئولین استانی این جلسه با حضور محمدرضا ملکشاهی راد نماینده مردم خرم آباد و دوره چگنی در مجلس شورای اسلامی صورت گرفت، این جلسه چالشی با سوالات صریح و شفاف دانشجویان بسیجی همراه بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /در ادامه سلسله جلسات مطالبه گری و پرسش پاسخ، بسیج دانشجویی دانشگاههای استان لرستان با نمایندگان و مسئولین استانی:

 
 این جلسه با حضور محمدرضا ملکشاهی راد صورت گرفت، این جلسه چالشی با سوالات صریح و شفاف دانشجویان بسیجی همراه بود.
 
 در این جلسه پرسیده شد، چرا برخلاف مطالبه رهبری حتی تلاش نمایندگان برای مردم نمایان نیست؟
 
 درفضای عملکرد نمایندگان بعد نظارتی نمایندگان در فضای مدیریتی سطح استان مورد سوال جدی قرارگرفت.
 
 به عنوان الگوی نمایندگان توسط دانشجویان بسیجی در بحث تاثیرگذاری از شهید دیالمه یاد شد که در سن ۲۵سالگی مجلس اوایل انقلاب را به خط می کرد.
 
 در ادامه این جلسه ضمن مطالبه طرح CGT (مالیات بر عوایدی سرمایه) به منظور هدایت نقدینگی به سمت تولید، هزینه زا کردن فضای دلالی و سرمایه گذاری در بازارهای غیر مولد، دانشجویان بسیجی در راستای شفافیت، خواستار پاسخ روشن ملکشاهی راد پیرامون اموال، عملکرد فرزندان، اطرافیان و تیم انتخاباتی او شدند.
 
 دانشجویان بسیجی از ایشان خواستند به صورت روشن و شفاف به افکار عمومی پیرامون جزئیات مسائل مطرح شده پاسخ دهند.که البته در این مورد ایشان نیز با ذکر جزئیات به پاسخ پیرامون شبهات پرداخت.
 
دانشجویان حاضر در جلسه مشکلات اقتصادی را حاصل ناکارآمدی مسئولین و بی ارادگی آنان در حل مشکلات دانستند، و بیان کردند که نمایندگان به عنوان وکلای مردم موظف به نظارت بر مسئولین و شرایط اقتصادی هستند و به عنوان قانون گذار باید برحسب شرایط ، قوانینی متناسب با شرایط مردم و در جهت حل مشکلات آنها در دستور کار قرار دهند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار