دانشجو و حفظ مولفه های اقتدار«21»؛

سجادیان: هدف آمریکا در این جنگ اقتصادی ناکارآمد جلوه دادن نظام جهموری اسلامی است

مسئول کانون مطالعات زنان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز گفت: به نظر می‌رسد این جنگ اقتصادی آمریکا به ظاهر فشار اقتصادی است اما اهداف دیگری وجود دارد که با اسم اقتصاد به پیش می‌برند مثل ناکارآمد جلوه دادن نظام جهموری اسلامی.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / فاطمه سجادیان مسئول کانون مطالعات زنان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون جنگ اقتصادی بیان داشت: به نظر می‌رسد این جنگ اقتصادی آمریکا به ظاهر فشار اقتصادی است که البته اهداف اقتصادی خود را هم به پیش می‌برند، اما اهداف دیگری وجود دارد که با اسم اقتصاد به پیش می‌برند مثل ناکارآمد جلوه دادن نظام جهموری اسلامی.

 

وی در ادامه افزود: چون فشار ها و تهدیدهای آمریکا برای مردم ایران تازگی ندارد و حتی کشور های دیگر را هم تهدید و تحریم می‌کند پس از این رذالت‌های آمریکا باید فهمید قصدهای دیگری درمیان باشد.


مسئول کانون مطالعات زنان بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور شیراز در خصوص نقش دانشجو در جنگ اقتصادی بیان داشت: دانشجو باید بتواند علم خود را عملی و با توجه به نیازهای جامعه به کار بگیرد و امروز در این جنگ اقتصادی نیز باید اقتصاد مقاومتی را پیش روی خود قرار داده و خودش اشتغال زایی کند تا کشور از این رکود خارج شود.


سجادیان با اشاره به نقش دولت و مجلس تصریح کرد: وظیفه دولت و مجلس را رهبر اتقلاب بارها گوشزد کرده اند مردم از گرانی ها گله مندند دولت و مجلس باید بازار را کنترل کنند و مفاسد اقتصادی را برای مردم شفاف سازی کنند.

ارسال نظر


captcha