شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بهبهان:

وعده های توخالی مسئولین در بهره برداری از یادمان شهدای گمنام/چه کسی به شما صندلی داد تا در این دانشگاه ها ریاست کنید؟!

شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بهبهان:چه کسی به شما صندلی داد تا در این دانشگاه ها ریاست کنید؟!چه کسی این آرامش و امنیت را تقدیمتان کرد که اینگونه غره شوید به آنچه که شهدا به شما بخشیدند تا جایی که به همه ی آنها پشت نمایید و صدها برابر هزینه ی ناچیزی که برای این شهدای عزیز قرار بود بنمایید در جای دیگری خرج نمایید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج دانشجویی خوزستان /

بسم رب الشهداء و الصدیقین
 
ما سینه زدیم بی صدا باریدند
از هر چه که دم زدیم، آنها دیدند 
ما مدعیان صف اول بودیم
از آخر مجلس شهدا را چیدند.. 
 
متأسفیم که همان مطلع سخن مان باید نوک قلممان را از میان دریایی از بغض و اشک و آه بر صفحه ی بیانیه ی خود روان داریم،در هر خطه از کشور عزیزمان ایران ، صدها وهزاران شهید سرافراز به اسلام تقدیم گردیده ،و این نشان از اینست که مردم مؤمن و انقلابی ایران ، برای ذره ذره ی این خاک ، خون دادند تا اسلام زنده بماند ، آیا باور کنیم در این کشور با این همه از خودگذشتگی مسئولینی انگشت شمار وجود دارند که ناجوانمردانه به شهدا جفا می نمایند؟
 
قریب به یک سال قبل چند تن از پیکر مطهر شهدای گمنام را در دو دانشگاه آزاد و دولتی(خاتم الأنبیاءص) شهرستان بهبهان به امانت سپردند، تا این گلگون کفنان و لاله های پر پر شده ای که جز صاحبشان حضرت ولی عصر روحی له الفدا ، یار و یاوری ندارند،به خوبی توسط دانشجویان و مسئولین پذیرایی گردند!
اما آنچه شاهد هستیم در  دانشگاه خاتم الأنبیاء (ص) بهبهان، علارغم وعده های قبلی مسولین مبنی بر بهربرداری از یادمان شهدا تا یکمین سالگرد تدفین این آلاله های زهرایی  اما هیچ اتفاق امید بخشی حتی در چند هفته باقی مانده به سالگرد این عزیزان در آغاز کار عمرانی این یادمان و یا برنامه ریزی فرهنگی برای سالگرد این عزیزان  صورت نپذیرفته .
و این تازه تنها یک گلایه مومنین، ایثارگران ، رزمندگان و دانشجویان انقلابی در خصوص جفا به شهدای گمنام در این دانشگاه هاست، بطوری که در دانشگاه آزاد در اقدامی معنا دار با  دانشجویان مومن و انقلابی که بصورت خودجوش اعلام آمادگی نموده اند تا امورات فرهنگی و عمرانیِ بر زمین مانده این آستان را جهادی وار به مطلع خیر برسانند ، همکاری قابل ذکری صورت نمی پذیرد و به نحوی از انها پیشنهاد تشکیل هیئت امنای دانشجویی پس زده شدمتأسفانه در دانشگاه خاتم الانبیاء بهبهان وضع از این بدتر می باشد، بطوریکه در این دانشگاه حتی پس از گذشت قریب به یک سال ،نه تنها یادمانی ایجاد نگردیده، بلکه سنگ قبری بر بقعه این شهدا گمنام نیز گذاشته نشده است و اخیراً شاهد ساخت و سازهایی در دانشگاه هستیم که سؤال اینجاست ،آیا اهمیت شهدا کمتر از ساخت این سازه های جدید در دانشگاه میباشد؟
 پس از پیگیری های طاقت فرسا ، که شهدا اجازه ی میزبانی شان را به ما دادند، آیا این بود رسم میزبانی از فرزندانمان!! که از نصب یک سنگ قبر هم دریغشان کنیم؟! و یا شروع به کار پروژه ساخت یادمان شهدا اینقدر باید در بروکراسی اداری امروز و فردا شود؟ چه کسی به شما صندلی داد تا در این دانشگاه ها ریاست کنید؟! چه کسی این آرامش و امنیت را تقدیمتان کرد که اینگونه غره شوید به آنچه که شهدا به شما بخشیدند تا جایی که به همه ی آنها پشت نمایید و صدها برابر هزینه ی ناچیزی که برای این شهدای عزیز قرار بود بنمایید در جای دیگری خرج نمایید. 
 آیا یک روز ماندن افراد غیرانقلابی در پست هایشان صلاح کشور و مملکت می باشد؟! بعید میدانیم کسانی که به آرمان های کشورشان پشت می کنند ، حتی یک روز در شأن کشور اسلامی باشد که در پست خود باقی بمانند.
 
ما بسیجیان دانشجویی و انقلابی کشور ،فارغ از هرگونه وابستگی جناحی ، و به فرموده ی رهبری طبق مسیر انقلابی خود،  به شدت هرگونه اهمال در انجام حداقل وظایف در خصوص شهدای عزیزمان را توسط هر مسئولی محکوم نموده ، و تا حصول نتیجه پیگیری خواهیم نمود.
 
شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بهبهان
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار